22. Gwiazdka na Rynku lista nagrodzonych

22. Gwiazdka na Rynku lista nagrodzonych

Poniżej przedstawiamy listę osób nagrodzonych podczas 22. Gwiazdki na Rynku organizowanej przez Stowarzyszenie Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski. Nagrody można odbierać w siedzibie Stowarzyszenia, przy ulicy Wolności 8 w Ostrowie Wlkp. Biuro czynne jest w poniedziałek od 10.00 do 11.30 i w czwartek od 16.30 do 17.30.

  1. Kacper Kończak – Czekanów
  2. Maria Szukalska – Czekanów
  3. Magdalena Kubicka – Gorzyce Wielkie
  4. Katarzyna Miśkiewicz – Ostrów Wielkopolski
  5. Emil Hendrysiak – Ostrów Wielkopolski
  6. Beata Jasik – Ostrów Wielkopolski
  7. Oliwia Strzelczyk – Sieroszewice
  8. Joanna Bała – Ostrów Wielkopolski
  9. Ewelina Kubis – Dębnica
  10. Filip Nych – Ostrów Wielkopolski
  11. Julia Aniołowska –Topola Mała
  12. Aleksandra Kukułka – Nowe Skalmierzyce
  13. Aleksandra Spiżak – Ostrów Wielkopolski
  14. Jakub Przybylski – Ostrów Wielkopolski
  15. Nikodem Ulbrych – Ostrów Wielkopolski
  16. Dominika Szczepańska – Ostrów Wieklopolski
  17. Wiktoria Sołtysiak – Ostrów Wielkopolski
  18. Sara Gaszczyńska – Łazienna 1
  19. Teresa Kiełbik – Kalisz
  20. Mikołaj Sieradzki – Ostrów Wielkopolski
  21. Mikołaj Paluszkiewicz – Nowe Skalmierzyce
  22. Łukasz Łukawski – Ostrów Wielkopolski
  23. Magdalena Grabarek – Chotów
  24. Julia Staszak – Kalisz
  25. Michał Uladajka – Gostyczyna
  26. Kamil Zając – Wysocko Małe
  27. Angelika Motyl – Jaskółki
  28. Dawid Głubisz – Ostrów Wielkopolski
  29. Adrian Rutkowski – Ostrów Wielkopolski
  30. Olga Cieślak – Ostrów Wielkopolski
  31. Anna Sagała – Ostrów Wielkopolski
  32. Krzysztof Kornaszewski – Ostrów Wielkopolski
  33. Alicja Szewczyk – Jaskółki
  34. Hubert Pacyna – Kałkowskie
  35. Arkadiusz Szypuła – Ostrów Wielkopolski
  36. Wojciech Maciejewski – Ostrów Wielkopolski
  37. Konstancja Duleba-Garncarek – Nowe Skalmierzyce
  38. Piotr Grabarz – Nowe Skalmierzyce
  39. Ewa Janicka – Zacharzew
  40. Halina Chmielewska – Ostrów Wielkopolski
  41. Jakub Kurek – Chynowa
  42. Ola Płomieiska – Leziona
  43. Wojciech Makowski – Ostrów Wielkopolski
  44. Danuta Kaczmarek – Ostrów Wielkopolski
  45. Maria Żuraw – Odolanów
  46. Tomasz Gomółka – Wtórek
  47. Joanna Dobras – Wysocko Małe
  48. Damian Nadstawek – Przygodziczki
  49. Ilona Sikora – Ostrów Wielkopolski
  50. Sandra Krupka – Cegły
  51. Wiktor, Agnieszka Borowscy – Ostrów Wielkopolski
  52. Magda Sobczak – Ostrów Wielkopolski
  53. Jolanta Gawlik – Wysocko Małe
  54. Mikołaj Junory – Gorzyce Wielkie
  55. Olga Cieślak – Ostrów Wielkopolski
  56. Kacper Unsy – Jaskółki
  57. Ola Paluszek – Rąbczyn
  58. Jan Klimek – Ostrów Wielkopolski
  59. Nikodem Baran – Rąbczyn
  60. Włodzimierz Mieloch – Ostrów Wielkopolski
  61. Grażyna Leszczyńska – Przygodzice
  62. Halina Glinkowska – Wysocko Wielkie
  63. Filip Waligóra – Raszków
  64. Wiktoria Talaga – Sobótka
  65. Klaudia Wiertelak – Radłów
  66. Wojciech Liszewski – Chruszczyny
  67. Natalia Marciniak – Kołątajew
  68. Kacper Nogaj – Strzegowa
  69. Maria Newes – Śmiłów
  70. Filip Spalony – Bogufałów
  71. Magdalena Walczak - Skalmierzyce

żródło  Stowarzyszenie Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski.

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies