Świetne wyniki tenisistów, finał coraz bliżej

Reklama

W II lidze tenisa stołowego rozpoczęła się faza play off. Początek rywalizacji jest znakomity dla naszych drużyn. Raszkowski LKTS Ochman pokonał na wyjeździe Darz Bór Karnieszewice 10:0. Ostrowski Tajfun z kolei, wygrał z Chrobrym Międzyzdroje 7:3. W meczach rewanżowych nasze drużyny będą w roli zdecydowanego faworyta.
 

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies