Bolesna porażka Ostrovii

Niemiłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze ręczni Ostrovii. W sobotnim, zaległym meczu biało-czerwoni we własnej hali podejmowali MTS Chrzanów. Niestety, dzisiaj podopieczni Witolda Rojka wypadli bardzo słabo. Ostrowianie zawiedli i rozczarowali w każdym elemencie. Rywal wygrał w Ostrowie 29:28.

W sobotę dobry w wykonaniu Ostrovii był tylko początek. W pierwszych fragmentach biało-czerwoni grali na swoim poziomie. W efekcie posiadali kilkubramkową przewagę i kontrolowali wydarzenia na parkiecie. Niestety, im dłużej trwał mecz, tym dyspozycja Ostrovii była coraz słabsza. Końcówka I połowy należała do MTS-u. Rywal grał ambitnie i skutecznie. Goście bezlitośnie wykorzystali błędy ostrowian. Dzięki temu do przerwy wygrywali 15:14.

Po zmianie stron mecz był emocjonujący i trzymał kibiców w dużym napięciu. Prowadzenie zmieniało się kilka razy. Ostrowianie próbowali przejąć inicjatywę. Niestety, nadal popełniali błędy. Rywalem natomiast poczuli dla siebie szansę. Zespół MTS grał coraz lepiej. Doszło więc do dramatycznej końcówki. O losach meczu decydowały ostatnie fragmenty. Niestety, ostrowianie popełnili zbyt dużo błędów. Przegrali więc 28:29.