Pewna wygrana na zakończenie sezonu

Koszykarki Ostrovii w dobrych nastrojach zakończyły tegoroczny sezon na pierwszoligowych parkietach. W dzisiejszym, ostatnim meczu biało-czerwone we własnej hali podejmowały Mon-Pol Płock. Ostrowianki nie dały żadnych szans rywalowi. Wygrały pewnie 78:67. Z dorobkiem 18 punktów najskuteczniejsza była Monika Jasnowska.

Niedzielny mecz był ostatnim w tegorocznych rozgrywkach pierwszoligowych. Zespół Ostrovii ponownie stanął na wysokości zadania. Podopieczne Andrzeja Kowalczyka nie pozostawiły rywalkom złudzeń.

Ostrovia posiadała przewagę od pierwszej minuty niedzielnego meczu. Już po I kwarcie koszykarki Ostrovii wygrywały 21:10. W kolejnych odsłonach ostrowski zespół posiadał kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. Tym samym Ostrovia wygrała 78:67. Jednocześnie w grupie D ostrowski zespół zanotował komplet dziesięciu wygranych.

TS Ostrovia - Mon-Pol Płock 78:67 (21:10, 25:14, 20:21, 12:22)