Remisy Centry i Ostrovii, bez goli w Ostrowie

Bez bramek w meczu Centry z Wda Świecie i cztery gole w spotkaniu Ostrovii, która na wyjeździe walczyła w Chełmnie. To właśnie sobotni bilans naszych trzecioligowców. Piłkarze Centry po końcowym gwizdku czuli niedosyt. Biało-czerwoni mogli być zadowoleni, bowiem do wyrównania doprowadzili w samej końcówce.

W meczu Centry z Wdą sporo było walki. Mało było za to sytuacji podbramkowych. Obie drużyny grały tak, żeby nie stracić gola. Gospodarze posiadali optyczną przewagę, ale nic z niej nie wynikało. Rywale bronili się w dobry sposób. Centra miała trzy okazje, ale żadnej nie potrafiła wykorzystać. Mecz zakończył się remisem 0:0.

Cztery gole padły za to w Chełmnie, gdzie z tamtejszą Chełminianką walczyła Ostrovia. W 20 minucie gospodarze objęli prowadzenie po uderzeniu Kamila Czyżniewskiego. W 39 minucie do remisu doprowadził Tomasz Kempiński. Na kolejne bramki czekaliśmy do ostatnich fragmentów. Wtedy piłkarze rozgrzali kibiców. W 83 minucie gospodarzy na prowadzenie 2:1 wyprowadził Dawid Szpankiewicz. Ostatnie słowo należało jednak do Tomasza Kempińskiego. Jego strzał w 87 minucie dał Ostrovii punkt. Mecz zakończył się remisem 2:2.