Szczegółowy "rozkład jazdy" WOŚP w Południowej Wielkopolsce

Szczegółowy "rozkład jazdy" WOŚP w Południowej Wielkopolsce

Licytacje, koncerty, pokazy, happeningi, „Światełko do Nieba”... Te wydarzenia co roku towarzyszą Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jutro także w miastach południowej Wielkopolski będzie się działo! Poniżej prezentujemy szczegółowy plan niedzielnych atrakcji - w Ostrowie, Kaliszu, Nowych Skalmierzycach, Jarocinie, Ostrzeszowie, Pleszewie, Raszkowie, Krotoszynie i Kępnie.

Ostrów Wielkopolski


SZTAB MIEJSKI W OSTROWSKIM CENTRUM KULTURY
Ostrowskie Centrum Kultury gra w 3 miejscach: Rynek Miasta, Mała Scena OCK, Duża Scena OCK

PROGRAM

Rynek Miasta
12.00 - 14.00 - Kąpiele Morsów, prezentacja sprzętu Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego, przejazdy pojazdami militarnymi oraz pokaz sprzętu

Mała Scena OCK
12.00 - 17.00 - Blok dla najmłodszych: “Marzycielska poczta” - realizowanie marzeń dzieci poprzez rysowanie i pisanie kartek i listów, malowanie twarzy,
plecenie warkoczyków, animacje Misia Bolo
16.45 - 17.00 - spektakl teatralny “Kopciuszek” w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej EDUKATOR

Duża Scena OCK

12.00 - Uroczyste otwarcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12.05 - 13.00 - Koncert Ostrowskiej Orkiestry Koncertowej, program estradowy Młodzieżowego Domu Kultury: Studio wokalne pod kier. Ewy Borowicz, grupy taneczne pod kier. Alicji Zaremby, grupa baletowa pod kier. B. Matysiak
13.55 - 14.25 - Program estradowy Studia Piosenki OCK pod kier. Justyny Wojtkowiak i Natalii Janowskiej
14.30 - 15.30 - Wyświetlanie zestawu filmów animowanych dla dzieci pt. “Śnieżne animacje” Studia miniatur Filmowych 1974-2012, np.”Zimowa woda” (reż. Paweł Lutczyn), “Kto porwał bociany” (reż. Szymon Adamski), “Jak wygląda śnieg” (reż. Jan Siupik), “Zadymka” (reż. Piotr Szpakowicz)
15.50 - 16.00 - Koncert zespołu NIENASYCENI (Hip-Hop)
16.00 - 16.20 - Tancerze ze Studia Tańca TRUE SCHOOL
16.20 - 16.45 - przerwa techniczna
16.45 - 17.45 - Koncert zespołu TANGERINE (Blues, Rock)
18.00 - 18.30 - Koncert zespołu LAST OF OUR KIND (Metalcore)
18.45 - 19.30 - Koncert zespołu TITANIUM (Heavy Metal)
19.30 - 19.50 - Licytacja główna na Scenie
20.00 - 20.20 - Światełko do nieba i STEP TO FREEDOM (Fire Show)
20.30 - 21.30 - Koncert zespołu WOLF SPIDER (TrashMetal)


Kalisz

Hala Kalisz Arena, początek o godzinie 15:00
PROGRAM

Na scenie wystąpią:

Zbrodnia Ikara
The Flash
Re-bell
Zuza Nagiel

Między występami artystów odbywać się będą licytacje, z których całkowity dochód będzie przeznaczony na WOŚP. Tradycyjnie już o godzinie 20:00 - światełko do nieba. Koncert finałowy o godzinie 20:15, wystąpi Patrycja Markowska.


Nowe Skalmierzyce

Gimnazjum przy ul. Kaliskiej w Nowych Skalmierzycach, początek o godzinie 17:00

W programie:
piosenka, taniec, światełko do nieba

Jarocin

Jarociński Ośrodek Kultury, początek o godzinie 13:00
PROGRAM

13:00 - 15:00 - Prezentacje JOK-u
15:00 - 16:00 - Zespół Harry Band
16:00 - 17:00 - The Purple Onions
17:00 - 18:00 - Bustergang
18:00 - 19:00 - Word Is Mine
19:00 - 20:00 - Propaganda Dei
20:00 - 21:00 - Etanis
21:00 - 22:00 - Monroe
22:00 - ... - S.O.U.L.

Jarociński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza.

Ostrzeszów

Ostrzeszowskie Centrum Kultury, początek o godzinie 15:00
PROGRAM

15:00 - Występy artystyczne dzieci z Przedszkoli 1, 5, 6
15:30 - The FOOmix
16:05 - The Cadence
16:50 - Pokaz ratownictwa (Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP - parking przy Ostrzeszowskim Centrum Kultury)
17:10 - Kazziu/Roślin
17:45 - Szymon Piórek (uczestnik programu "Mam Talent" - malowanie muzyką)
18:00 - Garażowy Raj
18:45 - Pokaz ratownictwa (Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP - Rynek)
19:00 - The Riskers
20:00 - Światełko do nieba - Baszta
20:15 - Siła Przebicia

oraz wiele innych atrakcji!
 

Pleszew

Kino HEL, początek godzina 15:00
PROGRAM

9:00 - kwesta uliczna
15:00:
          pleszewskie chóry
          zespoły taneczne
          zespół GOLD DAY
          pokaz ratownictwa medycznego
          licytacje
20:00 - światełko do nieba
20:30 - koncert zespołu SOUL
 

Raszków

M-GOK w Raszkowie, początek o godzinie 17:00
PROGRAM

występy dzieci z przedszkola "SMERFY"
występy zespołów tanecznych "DUET" i "PULS"
występy zespołu wokalnego "TREMA"
światełko do nieba
koncert greckiej grupy DIMITRIS ZORBAS

Na zakończenie 21. Finalu wszyscy uczestnicy koncertu zostaną zaproszeni na degustację orkiestrowego tortu.

Krotoszyn

Kino 3D Przedwiośnie, początek o godzinie 11:00
PROGRAM

11:00 - 12:30 - teatrzyk "Pomarańczowy Cylinder", spektakl dla dzieci "Superbohaterowie i Profesorek Wodorek"
12:30 - 14:00 - film dla dzieci (wstęp wolny) - na razie to niespodzianka!
16:00 - 18:00 - koncert rodzinny, połączone siły naszych seniorów, koncerty zespołów: Chór Lira z Chwaliszewa, Seniorki z Kobierna, Pogodni z Krotoszyna, STO-Krotki ze Stowarzyszenia "RAZEM" w Krotoszynie oraz klub emeryta z Roszek.

Krotoszyński Ośrodek Kultury (w holu), początek o odzinie 15:30
PROGRAM

15:30 - 16:00 - zespół "Gamaya"
16:00 - 16:30 - zespół ze Szkoły Społecznej w Krotoszynie
16:30 - 17:00 - grupa wokalna "Positive"
17:00 - 17:30 - Zespół "67"
17:30 - 19:30 - krotoszyńska scena hip-hopowa
 

Kępno

Hala KOSiR, początek o godzinie 16:00
PROGRAM

16:00 - zespół "Duet Akustyczny"
            zespół "Ars Poetica"
            tancerze Baranowskiego Studia Tańca
            tancerze Studia Tańca Retro
            występ uczestników Powiatowego Przeglądu Piosenki
17:00 - pokaz sprzętu strażackiego OSP w Kępnie

licytacje przedmiotów WOŚP
 

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies