Dramatyczny występ Ostrovii. Przegrana 0:7!

Dramatyczny występ Ostrovii. Przegrana 0:7!

Najsłabszy występ na przestrzeni kilku ostatnich lat zanotowali dzisiaj piłkarze Ostrovii 1909. Biało-czerwoni w Kleczewie zagrali z czołowym trzecioligowcem, tamtejszym Sokołem. Gospodarze urządzili sobie ostre strzelanie. Sokół nie dał żadnych szans. Wygrał efektownie 7:0. W sobotę grają dwie pozostałe nasze drużyny: ostrowska Centra i Jarota Hotel Jarocin.
 

Przegrana 0:7 to wynik tragiczny. Biało-czerwoni grali w Kleczewie osłabieni brakiem Dariusza Reyera. Mecz pokazał, jak wiele znaczy ten gracz dla defensywy Ostrovii. Gospodarze byli wyraźnie lepsi. Sokół posiadał przewagę. Ostrowianie tymczasem grali fatalnie w defensywie. Rywale byli bezlitośni. Już do przerwy kleczewska drużyna wygrywała 3:0. Po zmianie stron gospodarze dorzucili jeszcze cztery gole. To sprawiło, że mecz kończy się katastrofalnym wynikiem 7:0 dla Sokoła.

W sobotę o punkty powalczą dwie pozostałe nasze drużyny trzecioligowe. O godzinie 16 w Ostrowie jedenastka Centry rozpocznie mecz z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Tymczasem godzinę później w Jarocinie zespół Jaroty Hotel ruszy do walki w starciu z Pogonią Mogilno.

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies