Wodniczak: Pracy nam nie brakuje. Ranga klubu rośnie

Reklama

- Występy w I lidze są dla nas wszystkich dużym wyzwaniem - mówi Mirosław Wodniczak, szef żużlowej Ostrovii. - W naszym klubie pracuje najlepszy trener na świecie. Jego obecność powoduje, że ranga naszego klubu podskoczyła do góry. Pracy więc nam nie brakuje i czasem jest ciężko. Zwyczajnie brakuje sił, ale mamy swoje plany i chcemy je realizować.

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies