Jarocin Festiwal: Burmistrz rozdaje wejściówki! 300 biletów

Jarocin Festiwal: Burmistrz rozdaje wejściówki! 300 biletów

300 biletów za darmo dla mieszkańców naszej gminy - ogłosił na swoim facebooku Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina. Wystarczy przyjść o godzinie 18:00 i odebrać bilet. Ważna sprawa to zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. - Zbudowaliśmy nową jakość festiwalu, chciałbym aby wszyscy mieszkańcy naszej gminy sami ocenili tą imprezę - mówi.

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies