Nnamani bohaterem Jaroty, wygrywa także Centra

Trwa zwycięska passa Jaroty Hotel  Jarocin. Po wygranej w pierwszej kolejce III ligi z KKS-em Kalisz, a następnie rezerwami poznańskiego Lecha, dziś podopieczni Janusza Niedźwiedzia ograli na wyjeździe Elanę Toruń 1:0. Gola na wagę trzech oczek zdobył Nigeryjczyk - Christian Nnamani.

Spotkanie przebiegało pod dyktando gości z Jarocina, którzy po strzeleniu gola kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. W 20 minucie z lewej strony piłkę na długi słupek dograł Dominik Chromiński.  Wykorzystał to doświadczony Nigeryjczyk, nowy nabytek Jaroty - Christian Nnamani [były piłkarz m.in. Floty Świnoujście] i strzałem z głowy pokonał bramkarza Elany. Jarota po trzech zwycięstwach z rzędu razem z Sokołem Kleczew przewodzi stawce III ligowych drużyn.

Swój mecz, pierwszy w tym sezonie wygrała także Centra Ostrów Wielkopolski, która dość niespodziewanie pokonała w piątkowy wieczór Unię Swarzędz na wyjeździe 3:1. Gole dla Centry zdobywali: Tomasz Adamiak 16 (k), 89 (k), Jakub Michalski 55.

Porażki z kolei doznali piłkarze Ostrovii 1909, którzy dzisiaj zmierzyli się na wyjeździe ze Startem Warlubie. Gracze prowadzeni przez Piotra Konstanciaka przegrali 2:1, a jedynego gola dla biało-czerwonych zdobył z rzutu karnego Tomasz Kempiński w 33 minucie.

Jutro swój mecz zagra ostatni przedstawiciel naszego regionu w III lidze – KKS Kalisz. Kaliszanie na własnym obiekcie zmierzą się z Wdą Świecie. Początek tego meczu o godz. 19:25.