Sprawdź na kogo możesz głosować cz.1

Sprawdź na kogo możesz głosować cz.1

25 października będziemy wybierać posłów i senatorów na kolejną kadencję. Południowa Wielkopolska podlega pod okręg kalisko-leszczyński nr 36. Na wybory do Sejmu zarejestrowanych zostało tu 11 komitetów wyborczych. Tutaj mogą się Pańśtwo zapoznać z pełnymi listami pierwszych sześciu.

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Joanna Katarzyna

LICHOCKA

dziennikarz

Warszawa

Nie należy do partii politycznej

2

Jan Michał

DZIEDZICZAK

politolog

Warszawa

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

3

Jan

MOSIŃSKI

politolog

Kalisz

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

4

Tomasz

ŁAWNICZAK

historyk

Nowe Skalmierzyce

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

5

Piotr Tomasz

LISOWSKI

lekarz

Kalisz

Członek partii Polska Razem Zjednoczona Prawica

6

Piotr Marek

KALETA

budowlaniec

Wolica

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

7

Lidia

CZECHAK

prawnik

Jarocin

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

8

Marek Grzegorz

GORYNIAK

przedsiębiorca

Leszno

Nie należy do partii politycznej

9

Andrzej Stanisław

SKRZYPCZAK

pracownik środowiska melioracji

Krotoszyn

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

10

Czesław Bogdan

JANIKOWSKI

nauczyciel historii

Lubiń

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

11

Witold Jan

SZCZEPANIAK

nauczyciel akademicki

Ostrów Wielkopolski

Nie należy do partii politycznej

12

Renata Magdalena

RESZEL

nauczyciel

Pleszew

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

13

Czesław Jan

SZYMONIAK

nauczyciel

Tursko

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

14

Alicja Maria

ŚNIEGOCKA

sprzedawca

Kępno

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

15

Zdzisława

LEHMANN

kierownik ośrodka pomocy rodzinie

Czempiń

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

16

Bartosz

WALCZAK

politolog

Witaszyce

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

17

Sylwia

MAĆKOWIAK

rolnik

Niepart

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

18

Justyna

WITCZAK

psycholog

Leszno

Nie należy do partii politycznej

19

Adam

DREWNIAK

ekonomista

Karolinki

Nie należy do partii politycznej

20

Joanna

NAWROT

dziennikarz

Włoszakowice

Nie należy do partii politycznej

21

Aneta Kazimiera

OLSZAK

ekonomista

Dębionka

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

22

Bogusław Janusz

CEBULSKI

muzyk

Odolanów

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

23

Damian

PŁOWY

historyk

Elżbietków

Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

24

Agnieszka

MICHALAK

prawnik

Podzborów

Nie należy do partii politycznej

 

Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Mariusz Sebastian

WITCZAK

politolog

Kalisz

Członek partii Platforma Obywatelska RP

2

Bożena Katarzyna

HENCZYCA

parlamentarzysta

Wodziczna

Członek partii Platforma Obywatelska RP

3

Jarosław Piotr

URBANIAK

logik

Ostrów Wielkopolski

Członek partii Platforma Obywatelska RP

4

Barbara Elżbieta

MROCZKOWSKA

politolog

Leszno

Członek partii Platforma Obywatelska RP

5

Wojciech Stanisław

ZIEMNIAK

parlamentarzysta

Januszewo

Członek partii Platforma Obywatelska RP

6

Andrzej Jan

POSPIESZYŃSKI

geodeta

Gostyń

Członek partii Platforma Obywatelska RP

7

Joanna Monika

DWORZYŃSKA

studentka

Radlin

Nie należy do partii politycznej

8

Magdalena

KACZYŃSKA

masażysta

Krotoszyn

Nie należy do partii politycznej

9

Błażej Jakub

KACZMAREK

prawnik

Pleszew

Członek partii Platforma Obywatelska RP

10

Mariusz Grzegorz

SUCHANECKI

politolog

Rawicz

Członek partii Platforma Obywatelska RP

11

Tomasz

ŚMIEIŃSKI

doradca do spraw leasingu

Ostrzeszów

Nie należy do partii politycznej

12

Alicja

ŁUCZAK

nauczyciel języka angielskiego

Żelazków

Członek partii Platforma Obywatelska RP

13

Honorata Agnieszka

SACHOWSKA-BARAŃCZAK

nauczyciel języka niemieckiego

Świeca

Członek partii Platforma Obywatelska RP

14

Robert Tomasz

FLORCZAK

geodeta

Krzemieniewo

Członek partii Platforma Obywatelska RP

15

Magdalena Izabela

WALCZAK

adwokat

Kalisz

Członek partii Platforma Obywatelska RP

16

Karol Krzysztof

WANZEK

student

Bralin

Członek partii Platforma Obywatelska RP

17

Arleta

ADAMCZAK-PUK

dyrektor szkoły

Poladowo

Nie należy do partii politycznej

18

Łukasz Jarosław

MARCINIAK

prawnik

Pleszew

Członek partii Platforma Obywatelska RP

19

Piotr

RATAJCZAK

specjalista do spraw marketingu

Leszno

Nie należy do partii politycznej

20

Milena Magdalena

KOWALSKA

ekonomista

Ostrów Wielkopolski

Nie należy do partii politycznej

21

Joanna Ewa

PRZYBYLSKA

specjalista do spraw marketingu

Przedzeń

Członek partii Platforma Obywatelska RP

22

Nina Magdalena

WIECZOREK-MICHALAK

teolog

Poznań

Członek partii Platforma Obywatelska RP

23

Karolina

KUBACKA

administratywista

Pępowo

Członek partii Platforma Obywatelska RP

24

Stanisław Franciszek

MARTUZALSKI

budowlaniec

Jarocin

Członek partii Platforma Obywatelska RP

 

Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem

 

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Marta Janina

TYCNER-WOLICKA

historyczka

Warszawa

Członek partii Partia Razem

2

Kamil Marek

KRAWICKI

student

Koźmin Wielkopolski

Członek partii Partia Razem

3

Marta

ŻAKOWSKA

nauczyciel akademicki

Poznań

Członek partii Partia Razem

4

Kamil Bartłomiej

RECZEK

ekonomista

Ostrów Wielkopolski

Członek partii Partia Razem

5

Monika

GUZY

kosmetyczka

Poznań

Nie należy do partii politycznej

6

Maciej Kamil

KUHNERT

sprzedawca

Czempiń

Członek partii Partia Razem

7

Elżbieta

SKRZYPCZYŃSKA

rencistka

Poznań

Nie należy do partii politycznej

8

Waldemar Łukasz

MAZUR

nauczyciel akademicki

Krotoszyn

Członek partii Partia Razem

9

Patrycja

PIKIŃSKA

pracownik ochrony środowiska

Zduny

Członek partii Partia Razem

10

Piotr Kajetan

DAWIDZIUK

nauczyciel

Bielsk Podlaski

Członek partii Partia Razem

11

Natalia Małgorzata

OLEJNIK

pracownik ochrony środowiska

Kalisz

Członek partii Partia Razem

12

Jakub Marcin

SKURZYŃSKI

prawnik

Poznań

Członek partii Partia Razem

13

Angelika Justyna

MACHOWSKA

pracownik ochrony środowiska

Kalisz

Członek partii Partia Razem

 

Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN

 

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Zygmunt Bolesław

KOPACZ

przedsiębiorca

Poznań

Członek partii KORWiN

2

Przemysław Wojciech

SYTEK

menedżer

Koziegłowy

Nie należy do partii politycznej

3

Robert

CICHOWLAS

geograf

Krotoszyn

Członek partii KORWiN

4

Tomasz

MARCINKOWSKI

rolnik

Michałowo

Członek partii KORWiN

5

Marco

MANNO

ekonomista

Rawicz

Członek partii KORWiN

6

Małgorzata

CIEŚLAK

student

Potarzyca

Nie należy do partii politycznej

7

Michał

RADOŁA

spawacz

Kościan

Członek partii KORWiN

8

Alicja Karolina

BRYZOŃ

pedagog

Międzychód

Nie należy do partii politycznej

9

Jakub Szymon

BOGDAJEWICZ

sprzedawca

Kalisz

Członek partii KORWiN

10

Artur Łukasz

BRAJER

monter elektronik

Krotoszyn

Członek partii KORWiN

11

Kinga

SKIBA

handlowiec

Kąkolewo

Nie należy do partii politycznej

12

Marcin Mateusz

MACIEJEWSKI

ratownik medyczny

Krotoszyn

Członek partii KORWiN

13

Elżbieta Wiesława

JAŹWIECKA

pilot wycieczek

Poznań

Nie należy do partii politycznej

14

Mateusz Józef

FRANKA

sprzedawca

Gorzupia

Członek partii KORWiN

15

Jolanta

GALAS

masażystka

Poznań

Nie należy do partii politycznej

16

Gabriela Zofia

SMOLARZ

socjolog

Turek

Nie należy do partii politycznej

17

Zofia

REMBARZ

emerytka

Poznań

Nie należy do partii politycznej

18

Maciej

KĄKOLEWSKI

student

Stary Lubosz

Członek partii KORWiN

19

Bożena Elżbieta

CICHOWLAS

logopeda

Krotoszyn

Nie należy do partii politycznej

20

Paweł Grzegorz

BIEGAŃSKI

renowator zabytków architektury

Janków Drugi

Nie należy do partii politycznej

21

Jakub

KUŚWIK

programista

Kalisz

Nie należy do partii politycznej

22

Krzysztof Andrzej

BURSZTYNOWICZ

technolog

Ostrów Wielkopolski

Członek partii KORWiN

23

Ewa

ZAJĄCZKOWSKA

nauczyciel

Radom

Członek partii KORWiN

 

Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Andżelika Anna

MOŻDŻANOWSKA

ekonomista

Kępno

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

2

Dorota Katarzyna

KINAL

nauczyciel

Kościan

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

3

Piotr

WALKOWSKI

zootechnik

Wysocko Wielkie

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

4

Krzysztof

NOSAL

przedstawiciel władzy samorządowej

Zakrzyn-Dąbrowa

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

5

Jan Ignacy

SZKUDLARCZYK

rolnik

Krzemieniewo

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

6

Sławomir

WĄSIEWSKI

ekonomista

Kotlin

Nie należy do partii politycznej

7

Stanisław

SZCZOTKA

przedstawiciel władzy samorządowej

Dzierżanów

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

8

Paweł

MATYSIAK

rolnik

Sowy

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

9

Wojciech Mariusz

MANIAK

zootechnik

Strzyżew

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

10

Lech Kazimierz

JANICKI

przedstawiciel władzy samorządowej

Kobyla Góra

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

11

Andrzej

KUBIAK

rolnik

Zalesie

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

12

Nina

ADAMCZEWSKA

nauczyciel

Żydów

Nie należy do partii politycznej

13

Mieczysław

ŁUCZAK

rolnik

Porwity

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

14

Jacek

NOWAK

ekonomista

Krzywiń

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

15

Mieczysław Antoni

SZEMPIŃSKI

rolnik

Ostrów Wielkopolski

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

16

Aneta Anna

SZCZEPANOWSKA

nauczyciel akademicki

Kalisz

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

17

Patrycja Joanna

SOBECKA-WOJCIECHOWSKA

nauczyciel

Stary Gostyń

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

18

Ewelina Anna

FAJKA

ogrodnik

Strzydzew

Nie należy do partii politycznej

19

Wioletta Anna

SZKOPEK

rolnik

Ostrzeszów

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

20

Robert Józef

KASPERCZAK

przedstawiciel władzy samorządowej

Leszno

Nie należy do partii politycznej

21

Katarzyna Elżbieta

WIZNER

naczelnik wydziału

Sulmierzyce

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

22

Ryszard

TACIAK

mechanik

Ostrów Wielkopolski

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

23

Renata Ewa

GÓRECKA

technolog odzieży

Leszno

Nie należy do partii politycznej

24

Andrzej

SZLACHETKA

rolnik

Komorze Przybysławskie

Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Nr na liście

Imię

Nazwisko

Zawód

Miejsce zamieszkania

Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1

Leszek Grzegorz

ALEKSANDRZAK

historyk

Opatówek

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

2

Wiesław Andrzej

SZCZEPAŃSKI

ekonomista

Leszno

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

3

Agata

SAWADA

dziennikarz

Jarocin

Nie należy do partii politycznej

4

Anna Maria

KOWALKIEWICZ-OLIGNY

przedsiębiorca

Kalisz

Nie należy do partii politycznej

5

Dorota Krystyna

LEW-PILARSKA

pracownik administracji samorządowej

Czempiń

Nie należy do partii politycznej

6

Mariusz Zygmunt

CIECHANOWSKI

emerytowany żołnierz zawodowy

Mikstat

Nie należy do partii politycznej

7

Sławomir Kazimierz

PISKORSKI

chemik

Ostrów Wielkopolski

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

8

Karol

BIAŁECKI

elektryk

Rawicz

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

9

Lucyna Małgorzata

KUBIAK

pracownik samorządowy

Krotoszyn

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

10

Mateusz Zbigniew

MRÓZ

przedsiębiorca

Czapury

Nie należy do partii politycznej

11

Ryszard Kazimierz

DACHOWSKI

leśnik

Drożki

Nie należy do partii politycznej

12

Henryk Franciszek

WOLDAŃSKI

ekonomista

Stary Olesiec

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

13

Kamila Manuela

MAJEWSKA

nauczyciel akademicki

Kalisz

Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

14

Jakub Piotr

KARCZYŃSKI

historyk

Poznań

Członek partii „Zieloni”

15

Waldemar Paweł

SKORUPA

politolog

Psary

Nie należy do partii politycznej

16

Bernardyna

KAŹMIERCZAK

budowlaniec

Leszno

Nie należy do partii politycznej

17

Zbigniew Ignacy

MROZEK

rolnik

Słupia pod Kępnem

Członek partii Twój Ruch

18

Agnieszka

OBLIZAJEK

pracownik socjalny

Grodzisko

Nie należy do partii politycznej

19

Hanna Irena

MAJCHRZAK

specjalista do spraw marketingu

Kościan

Członek partii Twój Ruch

20

Krystyna

KONIECZNA

menedżer kultury

Jutrosin

Nie należy do partii politycznej

21

Henryk

SIUDA

emeryt

Kalisz

Nie należy do partii politycznej

22

Bogusław

KOKOSZKO

nauczyciel

Ostrzeszów-Pustkowie

Nie należy do partii politycznej

23

Marian

MATKOWSKI

elektromechanik

Witaszyce

Członek partii Unia Pracy

 

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies