Remis na początek gier kontrolnych

Piłkarze drugoligowej Jaroty Hotel Jarocin rozpoczęli serię meczów kontrolnych. W sobotnim, inauguracyjnym sparingu podopieczni trenera Jarosława Araszkiewicza zmierzyli się z czwartoligowym Gromem Wolsztyn. W tym pojedynku zanotowaliśmy remis 1:1.

Sobotni pojedynek rozpoczął czasów meczów sparingowych. Jednocześnie pojedynek z wolsztyńskim czwartoligowcem był ostatnim akcentem trwającego przez tydzień obozu dochodzeniowego. Piłkarze prowadzeni przez Jarosława Araszkiewicza bardzo intensywnie spędzili ostatnie dni. Zespół JKS-u trenował bowiem dwa razy dziennie.
W sobotę pierwsi gola zdobyli rywale. W 23 minucie wolsztyńska drużyna objęła prowadzenie po uderzeniu Radosława Nolki. Gospodarze do wyrównania doprowadzili jeszcze przed przerwą. W 37 minucie bramkarza rywali pokonał bowiem Łukasz Białożyt.
Przed JKS-em jest jeszcze osiem meczów kontrolnych. Za tydzień, w sobotę, 2 lutego jarociński zespół podejmować będzie czołowego trzecioligowca ekipę Sokoła Kleczew.