Piłkarze szlifują formę

W trakcie weekendu na piłkarskich boiskach w regionie rozegrano wiele meczów kontrolnych. Emocji i bramek nie brakowało. W Ostrowie liderująca w gronie trzecioligowców Ostrovia sprawdzała swoją dyspozycję w starciu z czołowym czwartoligowcem Victorią Ostrzeszów. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Do przerwy ostrzeszowianie, wykorzystując błędy gospodarze zdobyli dwie bramki. Do biało-czerwonej siatki trafiali: Radosław Dolata i Marcin Mazurek. Dla Ostrovii honorowe trafienie zanotował Tomasz Kempiński. Po przerwie ostrowsko-ostrzeszowskie starcie było jeszcze bardziej ciekawie. Do wyrównania w 65 minucie doprowadził Maciej Stawiński.
Emocji nie brakowało też w innych meczach. Ostrowska Centra pokonała LKS Jankowy 2:1. W Jarocinie drugoligowy zespół Jaroty Hotel, po dwóch trafieniach Karola Danielaka, pokonał trzecioligowca, ekipę kleczewskiego Sokoła 2:0. Piast Kobylin okazał się lepszy od krotoszyńskiej Astry, wygrywając 4:1, tymczasem Barycz Janków Przygodzki urządziła sobie ostre strzelanie, pokonując jedenastkę Żaków Taczanów 7:2. Problemów ze skutecznością nie mieli też piłkarze gołuchowskiego LKS-u. Czwartoligowcy pokonali 8:0 ekipę Unii Szymanowice.