Ostrovia przegrywa. Co się stało?

Duży zawód sprawili swoim kibicom piłkarze ręczni Ostrovii. Dzisiaj we własnej hali wicelider nieoczekiwanie uległ KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26:30. O niepowodzeniu ostrowian zadecydowała tragiczna II połowa. W niej ostrowianie w niczym nie przypominali drużyny z poprzednich meczów. - Przepraszamy kibiców - mówi gospodarze.

• ziutas

0
    bezczelnie opierd....i mecz, poszli do bukmachera i zagrali przeciwko sobie, a kurs był piękny na KSZO bo 8@ cwaniaczki
    Napisano 13.03.2016 17:19 :: odpowiedz
  • nieznani sprawcy

0
    Panie trenerze krótko za ryja bo w tych barwa sie zapier... a nie chodzi. aby kibica zalezy żeby iść w górę.
    Napisano 13.03.2016 20:30 :: odpowiedz
  • ZK

0
    W ostrowskiej "ręcznej" podobnie robią jak wcześniej w ostrowskim "żużlu". Początkowo wygrywają prawie wszystko, a jak dochodzi do awansu zaczynają się spektakularne porażki. Prawda jest taka, że nie wszystkim zależy na awansie. W wyższych ligach połowa tych zawodników utraci pracę, a nie oto im chodzi.
    Napisano 13.03.2016 21:56 :: odpowiedz
  • max

0
    Panie'nieznany sprawco"..proszę sobie zrobić przerwę w pisaniu i wziąć najpierw parę lekcji z PODSTAW języka polskiego ,skoro w szkole pan nie uważał na lekcjach..co to znaczy"aby kibica zależy"??????
    Napisano 13.03.2016 21:57 :: odpowiedz
  • Darek

0
    Jaki awans ludzi opanujcie się z tym składem to my tam nawet meczu byśmy nie wygrali, przypomnę twórcą teorii spiskowych że tam w pierwszej rundzie również ulegliśmy wyraźnie więc widoczne nam oni nie leżą tak ja to odbieram
    Napisano 13.03.2016 22:35 :: odpowiedz
  • sxcsytw

0
    Skład na extraklase już mamy . nr 1 Krzysztof Łyżwa , nr 2 i kolejne ...braaaakkkk ! Cała prawda o niepotrzebnym podniecaniu się, w czym także bryluje komentujący mecze karaś.
    Napisano 13.03.2016 22:46 :: odpowiedz
  • sssss

0
    co za głupi tytuł co się stało? Ano sport panie Karasiński. Każdy może wygrać każdy może przegrac
    Napisano 14.03.2016 19:33 :: odpowiedz
  • huk

0
    Ciekawe że dyrektor sportowy BM nie męczy tak Sretenowicza. Niech Sretenowicz powie co się stało, że przegrywa z prawie najsłabszą drużyną w lidze?? No ale łatwiej zapytać trenera piki ręcznej
    Napisano 14.03.2016 19:40 :: odpowiedz
  • kris

0
    może ta porażka ostudzić niekturych działaczy, kturzy nosi głowy w chmurach jusz
    Napisano 14.03.2016 20:00 :: odpowiedz