Udane Mistrzostwa Polski dla ostrowskich kickbokserów

2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale zdobyli zawodnicy Kick-Boxing Club Ostrów Wielkopolski w Mistrzostwach Polski full-contact seniorów i juniorów. Zawody odbyły się w miniony weekend w Piotrkowie Trybunalskim. Podopieczni trenerów Radosława i Jerzego Radomskich spisali się znakomicie.

Najcenniejsze trofea zdobyły kobiety. Anna Szymańska została Mistrzynią Polski kat -52kg juniorek starszych, zaś Weronika Szymczak Mistrzynią Polski juniorek młodszych -56kg. Obie zawodniczki są już brane pod uwagę trenera kadry narodowej do startu w tegorocznych Mistrzostwach Świata.

Wicemistrzostwo Polski zdobyła Olga Michalska w kat -52kg. Był to dla niej pierwszy start w gronie seniorek.

Srebrne medale zdobyli również bracia Marcel i Dawid Szadkowscy, w kat - 54 kg. i 51 kg. juniorów młodszych.

Na najniższym stopniu podium stanęli Sebastian Gruszyczński, który w ćwierfinale znokautował utytułowanego Sebastiana Prokopa, w boju o finał uległ zaś aktualnemu wicemistrzowi świata Robertowi Krasoniowi.

Z brązem wraca również Jagoda Mandziejewska, zbierając cenne doświadczenie. Do ćwierćfinału dotarł Tomasz Przybylski, ulegając późniejszemu Mistrzowi Polski.