Odliczanie trwa. Będzie wielka walka

Reklama

Trwa odliczanie czasu, który pozostał do rozpoczęcia drugiego meczu finałowego w play off I ligi kobiet. W sobotę punktualnie o godzinie 15 w Łodzi rozpocznie się starcie, w którym ŁKS podejmować będzie Ostrovię. Wygrana biało-czerwonych zapewni im mistrzostwo ligi i upragniony awans do ekstraklasy. Będące pod ścianą łodzianki zapowiadają swój sukces.

Tagi: TS Ostrovia

Komentarze

 • Związek Rybaków Polskich

  -2
  Powiem tak, nasze stowarzyszenie w ilości około 13 osób jedzie na ten mecz specjalną chłodnią do przewożenia ryb. Na ten weekend dostawiliśmy ławeczki na zamrażarce i jedziemy! Jadę ja, kilku doświadczonych szyprów kutrów rybackich z Darłowa oraz co ciekawe dwójka bosmanów z niemieckiego Greifswaldu z żonami. Zamierzamy zrobić na hali konkretną rozpierduche, aby pomóc Ostrovii w awansie do TBLK. Później jedziemy do Ostrowa się opić, po meczu kilku z nas chce sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z zawodniczkami, szczególnie z Martą Mistygacz. Słabo gra, ale członkom naszego stowarzyszenia bardzo się podoba i jest spoko. Pozdrawiam Starszy Wędkowy - Romuald Wawrzyniec Znaleźny, okręg Pomorze Zachodnie.
  Napisano 06.05.2016 13:14 :: odpowiedz
 • wicewojewoda podkarpacki

  -2
  My też się wybieramy. Ma też być paru wójtów i sołtysów. Na spotkaniu starostów dowiedziałem się, że swój przyjazd planują koledzy z zaprzyjaźnionych miast słowackich i ukraińskich.
  Napisano 06.05.2016 13:17 :: odpowiedz
 • Związek Rybaków Polskich

  -2
  Takie spotkania - nomen omen - w Łodzi, to my lubimy. Po prostu lubimy jak buja!
  Napisano 06.05.2016 13:23 :: odpowiedz
 • Kalkulator

  -1
  Raz, dwa, trzi, cztiri, pińć, sześ, osiem... odliczanie trwa!
  Napisano 06.05.2016 13:37 :: odpowiedz

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies