Jarota Jarocin wygrywa w hicie kolejki!

Jarota Jarocin po zaciętym i pełnym zwrotów akcji wygrała w meczu na szczycie z rezerwami Lecha Poznań 2:1. Gole dla gospodarzy zdobywali w 1 minucie Damian Pawlak i w 17 Hubert Antkowiak. Lech odpowiedział trafieniem z rzutu karnego w drugiej połowie. Po tym zwycięstwie Jarota powróciła na fotel lidera III ligi. Oto komplet wyników i tabela.

Jarota Jarocin – Lech II Poznań 2:1 (2:0)
1:0 – Damian Pawlak (1′)
2:0 – Hubert Antkowiak (16′)
2:1 – Krzysztof Kołodziej – z rzutu karnego (76′)

Jarota: Jakub Zolech – Taras Maksymiv, Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski, Mateusz Dunaj (46′ – Jakub Czapliński), Jędrzej Ludwiczak, Mateusz Molewski, Jacek Pacyński (90′ – Krystian Stolarczyk), Damian Pawlak (63′ – Przemysław Wichłacz), Hubert Antkowiak.

Lech II: Wojciech Olesiński – Patryk Janasik (86′ – Jurica Cindrić), Jakub Pawlicki (46′ – Jakub Moder), Mateusz Magdziak, Maciej Spychała (46′ Tomasz Kaczmarek), Marcin Wasielewski, Tymoteusz Puchacz, Kacper Chodyna, Wojciech Mielcarek (46′ Paweł Tomczyk), Dawid Kurminowski, Krzysztof Kołodziej.

Więcej na temat tego meczu w poniedziałkowym serwisie sportowym TV Proart, a także w magazynie piłkarskim Trzecia Połowa. Gościem naszego studia będzie trener Jaroty - Janusz Niedźwiedź.

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia
Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 KS Chwaszczyno 27 sierpnia, 17:00
Grzegorz Szczepanik 61, nieznany 90 - Maksymilian Hebel 57, Radosław Krysiński 87
Jarota Jarocin 2-1 Lech II Poznań 27 sierpnia, 17:00
Damian Pawlak 1, Hubert Antkowiak 17 - Krzysztof Kołodziej 76 (k)
Gwardia Koszalin 1-0 Pogoń II Szczecin 26 sierpnia, 17:00