Okres przygotowawczy w pełni

Piłkarze Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski w meczu sparingowym pokonali czwartoligową Victorię Ostrzeszów 8:0. Spotkanie rozegrane zostało na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie. Worek z bramkami w 24 minucie otworzył Tomasz Kempiński. Do przerwy biało-czerwoni prowadzili 4:0.

W drugiej stronie podopieczni trenera Marcina Kałuży strzelili rywalom jeszcze 4 gole.

Kolejna gra kontrolna zespołu Ostrovii 1909 zaplanowana jest w sobotę, 4 lutego o godzinie 11.00 na boisku przy ulicy Krotoszyńskiej z Rawią Rawicz.

Ostrovia 1909 – Victoria Ostrzeszów 8:0 (4:0)