Ostatni sprawdzian Ostrovii

Dużo ciekawego działo się w sobotnim meczu kontrolnym trzecioligowej Ostrovii z Victorią Ostrzeszów. Goście wysoko zawiesili poprzeczkę biało-czerwonym. Ostrowianie nie zachwycili swoją dyspozycję. W spotkaniu padły cztery gole. Zanotowaliśmy remis 2:2.

Dla obu zespołów ten sobotni mecz był ostatnim, generalnym sprawdzianem formy przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Na tle mocnego czwartoligowca zespół Ostrovii nie wypadł najlepiej. Do przerwy Ostrovia prowadziła 1:0 po uderzeniu Patryka Cierniewskiego w 40 minucie.
W II połowie ostrzeszowianie zaprezentowali wszystkie swoje atuty. Victoria zdobyła dwie bramki. W 50 minucie Dominika Sadowskiego pokonał Robert Skrobacz, który postanowił wrócić do Victorii, rezygnując z gry w drugoligowej Calisii Kalisz. Dziesięć minut później na 2:1 dla rywali podwyższył Michał Mazurek, który otrzymał dokładne, znakomite podanie od Radosława Dolaty. Wynik sobotniego meczu na 2:2 ustalił Marcin Wojciechowski. Pomocnik Ostrovii w 80 minucie popisał się celnym uderzeniem z rzutu wolnego.