Derby dla Ostrovii

Dzisiaj w spotkaniu Okręgowego Pucharu Polski, zespół Ostrovii 1909 pokonał Centrę 3:1. Wynik meczu w 20 minucie otworzył Tomasz Kempiński. W 76 minucie na 2:0 podwyższył Damian Izydroski, natomiast w 86 minucie trzeciego gola zdobył Paweł Zadka. Dla Centry w 92 minucie honorowego gola zdobył Tomasz Adamiak.

2
    Wreszcie jest tak jak powinno być. Brawo Ostrovia !
    Napisano 13.03.2017 12:48 :: odpowiedz
  • WJ

4
    Superrelacja! Fajny skrót najciekawszych akcji, a te bramki - poezja.
    Napisano 13.03.2017 15:15 :: odpowiedz
  • janusz

3
    Doszło do tego ,że cieszymy się wygranymi meczami w piątej lidze.Myślę,że najwyższy czas postawić w Ostrowie na piłkę nożną.
    Napisano 14.03.2017 6:11 :: odpowiedz
  • Jan

-4
    Wydaje mi sie,ze ostrów postawi na Kosz ponownie,stalówka znowu osiaga swietne wyniki,szkoda,tez jestem kibicem pilkarzy,ale obecni pilkarze nie maja takiej jakosci,zeby grac na wyzszym szczeblu niz 3-4 liga,musialby zostac stworzony zaciag innych pilkarzy a na to trzeba miec budzet okolo 1,5-2,5 miliona zł na sezon.Zawodnicy z obecnej druzyny,meczyliby sie strasznie w wyzszych ligach,brak przygotowania mentalnego,brak wyszkolenia technicznego z czasow trampkarzy,Osoby szkolace sie w Lechu od malego jak cyfert,maja problemy z graniem w 2 lidze,wiecej siedzi niz gra a co dopiero taki kempinski.
    Napisano 14.03.2017 13:38 :: odpowiedz