Lider Przegrywa!

Dobiegła do końca zwycięska passa trzecioligowych piłkarzy Ostrovii. W dzisiejszym meczu XI kolejki biało-czerwoni ulegli 0:1 Unii Swarzędz. - Ta porażka jest dla nas zimnym prysznicem - mówi gracz Ostrovii Marcin Wojciechowski.

Jedyna bramka sobotniego spotkania padła już w siódmej minucie. Wówczas sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką przez jednego z graczy Ostrovii. Dla gości celnym trafieniem popisał się Łukasz Lebioda. W kolejnych fragmentach przewagę posiadali ostrowianie, którzy za wszelką cenę chcieli doprowadzić do wyrównania. Niestety, ta sztuka nie powiodła się drużynia Marka Nowickiego. W sobotnim spotkaniu największym problemem ostrowian był brak szczęścia i skuteczności. W I połowie po uderzeniu Marcina Wojciechowskiego piłka trafiła w poprzeczkę. W II połowie Damian Izydorski przeprowadził indywidualną akcję, ale trafił jedynie w słupek. Kontrowersji nie brakowało także w 50 minucie. Wówczas gracz gości po dośrodkowaniu Marcin Wojciechowskiego zagrywał ręką w polu karnym, ale arbiter nie podyktował jedenastki. - To był ewidentny błąd sędziego - oceniał po meczu Dariusz Reyer, defensor Ostrovii.
Zapraszamy do obejrzenia pomeczowych komentarzy w wykonaniu Marka Nowickiego, trenera Ostrovii i gracza gospodarzy Marcina Wojciechowskiego.