Piękne bramki w Dobrzycy [warto zobaczyć]

W sobotnie popołudnie na boisku w Dobrzycy spotkały się dwie drużyny walczące o utrzymanie w IV lidze grupy południowej - Biały Orzeł Koźmin i czerwona latarnia tabeli KS Opatówek. W kontekście walki o pozostanie w tych rozrywkach był to mecz o sześć punktów. W pierwszej połowie lepszą drużyną była ekipa gości, która szybciej wyprowadzała piłkę z własnej połowy.

To jednak za mało, bo zawodnikom z Opatówka brakowało szczęścia i wykończenia pod bramką rywala.

Okraszeniem tego pojedynku, który nie stał na wysokim poziomie były niewątpliwie dwa gole zdobyte przez gospodarzy. W 11 minucie takim oto uderzeniem popisał się Bartłomiej Ziembiński, który wyprowadził ekipę Orła na prowadzenie.

W drugiej połowie wynik spotkania na 2:0 ustalił wychodząc na czystą pozycję po prostopadłym podaniu Piotr Karcz.

Szczególnie w drugiej połowie drużyna Białego Orła Koźmin miała przewagę, jednak, mimo kilku dogodnych sytuacji, nie potrafiła podwyższyć prowadzenia. Podopieczni Michała Kosińskiego, po tym zwycięstwie w tabeli IV ligi zajmują 12 miejsce z dwupunktową przewagą nad strefą spadkową. KS Opatówek jest 16.