Gołuchów lepszy od Koźmina

Walka o utrzymanie w IV lidze grupy południowej nabiera rumieńców. O pozostanie w tej klasie rozgrywkowej walczą także zawodnicy Białego Orła Koźmin i LKS-u Gołuchów. Wczorajszy pojedynek między tymi drużynami zakończył się zwycięstwem tych drugich. Bohaterem dnia został strzelec dwóch goli Mateusz Szkudlarski.

W sobotnie popołudnie w Dobrzycy, Biały Orzeł Koźmin podejmował LKS Gołuchów. Faworytem tego pojedynku byli podopieczni Michała Kosińskiego, którzy w środę zdobyli komplet oczek w meczu wyjazdowym przeciwko Gromowi Wolsztyn.

Nic jednak bardziej mylnego. Ekipa z Gołuchowa po raz kolejny udowodniła, że potrafi sprawić niespodziankę i wygrała ten pojedynek 2:1. Dwa razy piłkę do siatki Białego Orła, w 25 i 44 minucie skierował Mateusz Szkudlarski. Rzut karny z kolei dla gospodarzy w 16 minucie wykorzystał Bartłomiej Ziembiński.