Grad bramek i mnóstwo deszczu

Sześć bramek oglądali kibice, którzy wybrali się na pojedynek Odolanovii Odolanów ze Stalą Pleszew. Ten mecz wyjątkowo rozgrywany był na sztucznym boisku w Ostrowie Wielkopolskim. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Ze względu na padający deszcze przerwano mecz w Nowych Skalmierzycach.

Spotkanie Odolanovii ze Stalą odbyło się w Ostrowie, bowiem po opadach deszczu boisko w Odolanowie nie nadawało się do gry. W I połowie lepiej prezentowali się gospodarze. Zespół Andrzeja Dziuby prowadził 3:1. Dla Odolanovii dwie bramki przed przerwą zdobył Arkadiusz Kuświk, jedno trafienie zanotował Piotr Iberhan. Dla pleszewian gola zdobył za to Krystian Benuszak.
W II połowie role się odwróciły. Pleszewianie zabrali się za odrabianie strat. W 62 minucie drugą bramkę zdobył Jacek Majkowski. Później podopieczni Adriana Popławskiego poszli za ciosem. W 67 minucie do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Krystian Benuszak.
Emocji nie brakowało w innych spotkań. Po raz kolejny ze znakomitej strony zaprezentowali się piłkarze Baryczy Janków Przygodzki. Zespół Remigiusza Wojtczaka wygrał kilka tygodni temu w Nowych Skalmierzycach. Teraz Barycz rzuciła na kolana lidera. W Mroczeniu jankowianie wygrali 3:1!
Przerwy został za to pojedynek wicelidera. W Nowych Skalmierzycach jedenastka Pogoni remisowała 1:1 z Czarnymi Dobrzyca. Spotkanie przerwano ze względu na potężną ulewę. O dokończeniu tego pojedynku zadecyduje Kaliski OZPN.
W tabeli z dorobkiem 59 punktów prowadzi Orzeł, za którego plecami mamy Pogoń ze stratą trzech ,,oczek”. Skalmierzyczanie mają jednak dwa mecze mniej rozegrane.