Rewelacyjna Victoria

Mnóstwo emocji dostarczyły kibicom sobotnie mecze XII kolejki na boiskach grupy południowej IV ligi. Nie przestaje zaskakiwać Victoria Ostrzeszów. Zespół Dariusza Szczepaniaka wygrał na boisku dotychczasowego lidera SKP Słupca.

Ostrzeszowska drużyna gra w tym sezonie rewelacyjnie. Victoria jest skuteczna od pierwszego meczu, jednak w ostatnich tygodniach zespół gra jeszcze lepiej. Nie przestaje zaskakiwać Dzisiaj ostrzeszowianie zanotowali kolejny wyborny wynik.

W sobotnie popołudnie podopieczni Dariusza Szczepaniaka wystąpili w Słupcy, walcząc z dotychczasowym liderem tamtejszy SKP. W roli głównej wystąpili bracia: Michał i Marcin Mazurkowie, którzy okazali się katami dla gospodarzy. Michał zdobył dwie bramki w 54 i 83 minucie. Marcin trafił do siatki rywala w 59 minucie. Gospodarze odpowiedzieli jedną bramką, którą w 65 minucie zdobył Jakub Jóźwiak. Victoria zanotowała więc niezwykle cenny sukces 3:1.

Dzisiaj grały także pozostałe drużyny z naszego regionu. W meczu drużyn z czołówki niepowodzenie zanotował zespół BS Płomyk Jarota II. Podopieczni Grzegorza Idzikowskiego przegrali we Wrześni z tamtejszą Victorią 1:2. Honorowe trafienie w 60 minucie zanotował Kamil Stefaniak.

Ważny punkt zdobył za to gołuchowski LKS, który u siebie zremisował 1:1 z Obrą Kościan. Dla gospodarzy bramkę w 32 minucie uderzeniem z rzutu wolnego zdobył Dariusz Smoliński. Przyjezdni do wyrównania doprowadzili w 65 minucie.