Anioł bohaterem Centry

Krystian Anioł, bramkarz ostrowskiej Centry został bohaterem dzisiejszego spotkania w Pępowie. Golkiper lidera obronił rzut karny w spotkaniu na szczycie grupy południowej IV ligi. Pojedynek Centry z tamtejszą Dąbroczanką zakończył się bezbramkowym remisem.

W Pępowie emocji nie brakowało. W rywalizacji drużyn, które walczą o awans do grona trzecioligowców nie brakowało podbramkowych okazji. Goli jednak kibice nie zobaczyli. W Centrze bohaterem został Krystian Anioł. Bramkarz ostrowskiej drużyny obronił rzut karny!
Ciekawie było na innych boiskach. W coraz trudniejszym położeniu znajduje się Biały Orzeł Koźmin. Walczący o utrzymanie zespół Michała Kosińskiego przegrał u siebie z rezerwami Jaroty 2:3. Do przerwy goście po trafieniach Kamila Stefaniaka, Dariusza Małeckiego i Wojciecha Kamińskiego prowadzili już 3:0. Co ciekawe Małecki i Kamiński to byli zawodnicy koźmińskiej jedenastki. Dla byłego klubu nie mieli jednak sentymentu. W II połowie gospodarze walczyli ambitnie. Gole zdobywali: Damian Baran i Bartłomiej Ziembiński. Do remisu nie udało się jednak doprowadzić.
Na własnym boisku zagrał też LKS Gołuchów, który bezbramkowo zremisował z Olimpią Koło. Na wyjeździe punkt zdobyli też piłkarze Victorii. Ostrzeszowian uratował Robert Skrobacz, który w II połowie zdobył dwie bramki.
Liderem czwartoligowych rozgrywek pozostaje Centra, która ma w dorobku 55 punktów. Ostrowianie posiadają cztery ,,oczka” więcej od SKP Słupca oraz Victorii Września. Dąbroczanka jest czwarta, mając na koncie 50 punktów.