Znakomita robota Araszkiewicza

Trwa znakomita seria piłkarzy Jaroty Hotel Jarocin. Od ponad miesiąca podopieczni Jarosława Araszkiewicza wybornie radzą sobie na boiskach grupy zachodniej II ligi. W sobotę JKS nie dał szans KS-owi Polkowice. Wygrał, jak najbardziej zasłużenie 3:1. Jarociński zespół awansował na dziesiąte miejsce w tabeli.

Nie ma żadnych wątpliwości. Jarosław Araszkiewicz wykonuje znakomitą pracę ze swoim zespołem. ,,Araś” dotarł do graczy Jaroty Hotel, którzy po słabej rundzie jesiennej, radzą sobie bardzo dobrze w meczach wiosennych. JKS nie przegrał od siedmiu meczów! To nie wszystko. W tych siedmiu pojedynkach jarociński zespół zanotował pięć wgranych, zdobywając siedemnaście punktów! To budzi szacunek, robiąc olbrzymie wrażenie.
W sobotę o sile JKS-u przekonał się KS Polkowice. Gospodarze nie dali szans rywalowi. Wygrali 3:1. Wszystkie bramki padły po przerwie. W 54 minucie wynik otworzył Piotr Garbarek. W 76 minucie na 2:0 podwyższył Sebastian Kamiński. W końcówce emocji nie brakowało. W 89 minucie kontaktowego gola dla rywali strzelił Szymon Sołtyński. W odpowiedzi do siatki trafił Łukasz Białożyt, który tym samym przy pieczętował sukces jarocińskiej drużyny 3:1.
Po tym spotkaniu piłkarze Jaroty Hotel mają w dorobku 40 punktów. Jarocińska drużyna zanotowała awans w tabeli. Teraz JKS zajmuje dziesiąte miejsce.
Kolejne emocje piłkarskich kibiców w Jarocinie czekają w najbliższą środę, 5 czerwca. To wszystko za sprawą derbowej konfrontacji z Calisią Kalisz.