Było siedem, mogło być więcej

Walczący o utrzymanie w kaliskiej klasie okręgowej piłkarze Baryczy Janków Przygodzki nie dali dzisiaj żadnych szans ekipie LKS-u Jankowy. Podopieczni Remigiusza Wojtczaka wygrali efektownie 7:0. To był jednak najniższy wymiar kary dla rywala. Przewaga Baryczy była bowiem ogromna.

Gospodarze zdobyli dzisiaj siedem bramek, marnując jednocześnie wiele dogodnych okazji. Piłkarze Baryczy mogli zdobyć przynajmniej pięc, a nawet sześć goli więcej. Zespół Remigiusza Wojtczaka zaprezentował jednak dużą nieskuteczność.
Do przerwy Barycz prowadziła 2:0. Wynik tego pojedynku otworzył Damian Grzegorowski, który do siatki rywali trafił w 30 minucie. Siedem minut później na 2:0 podwyższył rutynowany Daniel Walczak. Kolejne gole jankowianie zdobywali po przerwie. Udany występ zanotował rezerwowy Arkadiusz Piasecki, który na listę strzelców wpisywał się w 58 oraz 70 minucie. Poza tym konto bramkowe Baryczy powiększyli jeszcze: Damian Grzegorowski (61 minuta), Adrian Dąbrowski (77 minuta) oraz Dawid Jasiórski (83).
Barycz pokonując gości z Jankowych zanotowała dziesiątą wygraną w obecnych rozgrywkach. Zespół Remigiusza Wojtczaka posiada teraz na koncie 32 punkty, zajmując jedenastą lokatę w tabeli ,,okręgówki”.