Remis na zakończenie, dziesiąte miejsce Jaroty

Dużych emocji nie brakowało w sobotnim, ostatnim tegorocznym występie piłkarzy Jaroty Hotel. Jarocińska drużyna zagrała w Sosnowcu. Pojedynek z tamtejszym Zagłębiem zakończył się remisem 2:2. JKS do wyrównania doprowadził w samej końcówce. Tegoroczny sezon jarociński zespół zakończył na dziesiątej pozycji.

Piłkarze Zagłębia i Jaroty Hotel zadbali w sobotę o emocje dla kibiców futbolu. W tym pojedynku nie brakowało ciekawych akcji. Sporo było też bramek. W 9 minucie po uderzeniu Rafała Jankowskiego gospodarze prowadzili 1:0. Kolejne gole padały po zmianie stron. Najpierw, w 57 minucie, do wyrównania doprowadził Łukasz Białożyt, ale 180 sekund gospodarze ponownie prowadzili. Raz jeszcze bramkarza JKS-u pokonał Rafał Jankowski. W emocjonującej końcówce zespół Jarosława Araszkiewicza doprowadził do wyrównania. Bramkę na wagę punktu zdobył Hubert Antkowiak.
Jarociński zespół kończy więc tegoroczne zmagania na dziesiątej pozycji. W 34 meczach zespół JKS-u zdobył 44 punkty. Bilans Jaroty Hotel to: jedenaście wygranych, tyle samo remisów i dwanaście porażek. Zakończony wczoraj sezon był dla Jaroty Hotel piątym w gronie drugoligowców. Przed rokiem zespół zajął czwarte miejsce. Wcześniej piłkarze z Jarocina zajmowali pozycje numer 13, 7 i 12.