Danielak bohaterem Jaroty

Wreszcie kibice Jaroty Hotel Jarocin mają powody do radości. Dzisiaj ich zespół zdobył w końcu punkty w nowym sezonie. Podopieczni trenera Jarosława Araszkiewicza wygrali w Stargardzie Szczecińskim. Po niezwykle emocjonującym meczu JKS triumfował 3:2. Bohaterem został Karol Danielak, który w 90 minucie zdobył zwycięskiego gola.

Jarocińscy piłkarze zapowiadali, że dzisiejszy mecz będzie dla nich przełomowym w tegorocznych rozgrywkach. No i piłkarze JKS-u słowa dotrzymali. Zespół Jarosława Araszkiewicza zgarnął całą pulę na gorącym terenie w Stargardzie Szczecińskim. Tak, jak można było się spodziewać ten mecz był ciężką przeprawą dla jarocińskiej drużyny. Emocje były wręcz przeogromne.

Początek spotkania do czerwoności rozgrzał kibiców. W 7 minucie po uderzeniu Roberta Gajdy gospodarze objęli prowadzenie, ale kilkadziesiąt sekund później był już remis. Sędzia podyktował rzuty karny, który na bramkę zamienił Piotr Skokowski. Do przerwy w lepszych nastrojach byli jednak rywale. W 19 minucie na 2:1 dla Błękitnych podwyższył bowiem Piotr Wojtysiak.

Po zmianie stron mecz nabrał jeszcze większych rumieńców. To było widowisko, które zadowoliło stargardzkich fanów futbolu. W 69 minucie do wyrównania doprowadził Krzysztof Czabański. Eksplozja radości w jarocińskim obozie nastąpiła w ostatniej minucie. Wtedy Karol Danielak zdobył złotego gola. To była bramka na wagę kompletu punktów. JKS pokonał Błękitnych 3:2, zdobywając pierwsze punkty w tegorocznych rozgrywkach.