Victoria z Wrześni ograła Victorię z Ostrzeszowa

Bolesnej porażki doznała dzisiaj Victoria Ostrzeszów. W spotkaniu VI kolejki rozgrywek czwartoligowych podopieczni Marcina Kałuży przekonali się o sile swojej imienniczki z wrześni. Gospodarze pokonali ostrzeszowian 5:1. Ważny komplet punktów w Gołuchowie zdobył za to rezerw Jaroty.

Wrzesińska Victoria jednak lepsza

Kibice drużyn czwartoligowych ostrzyli sobie zęby na pojedynek dwóch Victorii we Wrześni. To było starcie czołowych drużyn grupy południowej. Gospodarze objęli prowadzenie w 9 minucie. Wtedy skutecznym uderzeniem popisał się Maciej Lisiecki. To był pierwszy z trzech goli tego zawodnika w tym spotkaniu. Gospodarze pokonali ostrzeszowian 5:1. Honorowe trafienie dla gości zanotował w 82 minucie Michał Mazurek, który pewnie wykonał rzut karny.

Derby dla rezerw Jaroty

Emocji nie brakowało w derbowym spotkaniu w Gołuchowie. Zespół LKS-u podejmował rezerwy Jaroty. Jedyny gol tego spotkania padł w 6 minucie. Wtedy celnym uderzeniem popisał si Patryk Cierniewski. W Kaliszu tamtejszy KKS zdobył komplet punktów, pokonując Wartę Krzymów. W Pępowie natomiast w rywalizacji Dąbroczanki z LKS-em Ślesin było bardzo ciekawie. Gospodarze wygrali 2:1. Zwycięska bramka padła w 85 minucie. Wtedy pewnie rzut karny wykorzystał Jakub Borowczyk.

W sobotę najwięcej goli, bo aż sześć padło w Wolsztynie. Grom podejmował ekipę Orła Mroczeń. Rewelacyjny beniaminek znów zaskoczył. W 93 minucie gości uratował niezawodny Marcin Górecki. Snajper Orła zdobył swojego szóstego gola w sezonie. To była bramka, która sprawiła, że ten mecz zakończył się remisem 3:3.