Biało-czerwoni po raz kolejny bez punktów

Piłkarze ręczni Ostrovii pozostają bez punktów w tegorocznej rywalizacji na pierwszoligowych parkietach. Dzisiaj biało-czerwoni przegrali w Końskich. Podopieczni Witolda Rojka ponownie ambitnie walczyli, ale kluczowe fragmenty meczu należały do rywala, który wygrał ten pojedynek po ciekawej końcówce 29:27.

Dla ostrowian to był czwarty tegoroczny występ. Po raz kolejny Ostrovii przyszło walczyć z dużo wyżej notowanym przeciwnikiem. Po raz kolejny biało-czerwoni walczyli ambitnie. Niestety, raz jeszcze w kluczowych momentach lepiej wypadł rywal.

Do przerwy ostrowianie prowadzili przez długi czas. W końcówce lepiej wypadł zespół KSSPR-u, który po 30 minutach wygrywał 13:11. W II połowie ostrowianie odrobili straty, ale gospodarze znów uzyskali przewagę. W 57 minucie było już nawet 28:24 dla KSSPR. Drużyna Witolda Rojka raz jeszcze poderwała się do walki, zmniejszając straty do zaledwie bramki. Niestety, ostatni cios w tym meczu zadali rywale. Do siatki Ostrovii trafił Mateusz Gmerek, zapewniając KSSPR-owi sukces 29:27.

KSSPR Końskie - KPR Ostrovia 29:27 (13:11)