Gołuchowianie znów z kompletem punktów

Kolejny udany występ zanotowali na swoim koncie piłkarze LKS Gołuchów. Podopieczni Damiana Baras w prestiżowym pojedynku derbowym pokonali Victorię Ostrzeszów 3:0. W niedzielę po komplet punktów sięgnęli też piłkarze BS Płomyk Jarota II. Cztery gole padły z kolei w Mroczeniu.

LKS na duży plus, Victoria na minus

LKS zagrał z Victorią w sobotę w Pleszewie. Gospodarze po ostatnim gwizdku sędziego byli ogromnie szczęśliwi. To kolejny jakże udany pojedynek dla gołuchowskiej drużyny. Wynik otworzył Paweł Kryś, który do siatki trafił w 11 minucie. Później jego śladem poszedł Tobiasz Kupczyk i w 21 minucie było 2:0 dla gołuchowian.

W kolejnych fragmentach emocji nie brakowało. Ostrzeszowianie próbowali różnych sposobów, żeby odwrócić losy sobotniego meczu. Zespół Marcina Kałuży nie dał jednak rady. Tymczasem w 77 minucie Dawid Pera ustalił wynik na 3:0 dla LKS-u.

Sporo goli w Koźmińcu i Mroczeniu

W niedzielę emocji nie brakowało w Mroczeniu i Koźmińcu. Ważny sukces zanotował zespół rezerw Jaroty. Podopieczni Macieja Dolaty pokonali ekipę Warty Krzymów. W Mroczeniu natomiast mieliśmy cztery gole. Orzeł zremisował z Dąbroczanką Pępowo 2:2.