Kto wygrał nagrody podczas Gwiazdki na Rynku? - lista nagrodzonych

Kto wygrał nagrody podczas Gwiazdki na Rynku? - lista nagrodzonych

Około 7 tysięcy cegiełek wzięło udział w losowaniach nagród podczas tegorocznej akcji Stowarzyszenia Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski "Zapal światło ponad nami". Wśród nagrodzonych są zarówno mieszkańcy Ostrowa, jak i powiatu ostrowskiego. Dochód ze sprzedaży cegiełek przeznaczony zostanie na rehabilitację podopiecznych stowarzyszenia.

Nagrody można odbierać w poniedziałek od 10:00 do 12:00 lub w czwartek od 16:00 do 18:00 w Ostrowie Wielkopolskim w siedzibie Stowarzyszenia Ostrowianie Dzieciom Specjalnej troski przy ul. Wolności 8.

 Pierwszego dnia losowanie odbyło się w Galerii Ostrovia. Pierwsza nagroda to zestaw narzędzi, pozostałe nagrody to zabawki. Oto lista zwycięzców:

Nagrody wylosowane w galerii

 

Główna nagroda:

 

 

 

1.

Kamila Świtała

 Przygodzice

 

Pozostałe nagrody:

 

L/P

Imię i nazwisko

Adres

2.

Piotr Tomczak

Krotoszyn 

3.

Wanda Krzywda

Ostrów Wielkopolski

4.

Dominik Hermann

Ostrów Wielkopolski

5.

Marzena Grzelak

Ostrów Wielkopolski

6.

Barbara Janczewska

Ostrów Wielkopolski

7.

Zofia Narankiewicz

Szczury

8.

Oliwier Doruch

Sieroszewice

9.

Bartek Wojciechowski

Sieroszewice

10.

Rafał Giernalczyk

Ostrów Wielkopolski

11.

Agnieszka Głowacka

Gorzyce Wielkie

12.

Sławomir Geisler

Ostrów Wielkopolski

13.

Dominika Pałasz

Ostrów Wielkopolski

14.

Robert Janczewski

Ostrów Wielkopolski

15.

Krzysztof Zawidzki

Ostrów Wielkopolski

16.

Zuzanna Kubiak

Ostrów Wielkopolski

17.

Iwona Przybył

Ostrów Wielkopolski

18.

Stanisław Kozłowski

Ostrów Wielkopolski

19.

Agnieszka Stawska

Skalmierzyce

20.

Joanna Kubczyk

Ostrów Wielkopolski

21.

Natalia Frankowska

Gutów

22.

Urszula Gajda

Ostrów Wielkopolski

23.

Jakub Adamek

Pleszew

24.

T.  Stagraczyńska

Ostrów Wielkopolski

25.

Szymon Szymański

Ostrów Wielkopolski

26.

Arkadiusz Kidoń

Ostrów Wielkopolski

27.

Oliwia Łukomska

Ostrów Wielkopolski

28.

Agnieszka Nowicka

Ostrów Wielkopolski

29.

Aneta Frankowska 

Gutów

30.

Mirosława Sójka

Biniew

31.

Sylwia Fabianowska

Ostrów Wielkopolski

32.

Oliwia Urban

Grabów

33.

Stanisław Hawra

Ostrów Wielkopolski

34.

Wiesława Hawra

Ostrów Wielkopolski

35.

Agnieszka Grześczyk

Ostrów Wielkopolski

36.

Agnieszka Nowicka

Ostrów Wielkopolski

37.

Julia Czaja

Ostrów Wielkopolski

38.

Danuta Szymańska

Ostrów Wielkopolski

39.

Beata Szymankiewicz

Ostrów Wielkopolski

40.

Agnieszka Kłakulak

Ostrów Wielkopolski

41.

Mateusz Kołeczko

Wysocko Wielkie

42.

Małgorzata Juda-Mieloch

Ostrów Wielkopolski

43.

Barbara Królikowska

Ostrów Wielkopolski

44.

Danuta Sztok

Przygodzice

45.

Arleta Dera

Mikstat

46.

Maria Just

Ostrów Wielkopolski

47.

Julia Czaja

Ostrów Wielkopolski

48.

Czesława Walczak

Ostrów Wielkopolski

49.

Bogusława Klimczak

Ostrów Wielkopolski

50.

Zuzanna Kowalska

Ostrów Wielkopolski

51.

Szymon Falow

Ostrów Wielkopolski

52.

Dawid Komarnicki

Ostrów Wielkopolski

53.

Jan Just

Ostrów Wielkopolski

54.

Dariusz Janowski

Ostrów Wielkopolski

55.

Agata Goruś

Ostrów Wielkopolski

56.

Agnieszka Zawada

Janków Przygodzki

57.

Roksana Szkudlarek

Pleszew

58.

Lena Spychała

Ostrów Wielkopolski

59.

Łukasz Gruchalski

Ostrów Wielkopolski

60.

Natalia Urbaniak

Ostrów Wielkopolski

61.

Oliwia Stodolna

Ostrów Wielkopolski

62.

Krystyna Gałach

Ostrów Wielkopolski

63.

Danuta Szymańska

Ostrów Wielkopolski

64.

Jan Kaczmarek

Jarocin

65.

Dorota Gertig

Odolanów

66.

Bartosz Kaczmarek

Odolanów

67.

Monika Lepka

Sieroszewice

68.

Emilia Borkowska

Raszków

69.

Teresa Bezak

Ostrów Wielkopolski

70.

Szymon Jany

Dębnica

71.

Monika Lepka 

Sieroszewice

W niedzielę podczas losowania na ostrowskim Rynku główną nagroda był rower, a wśród pozostałych uczestników rozlosowano zabawki. 

Wylosowane nagrody  podczas Gwiazdki na Rynku

 

Główna nagroda:

 

L/P

Imię i nazwisko

Adres

1.

Wawrzyniak Stanisława

Ociąż

 

Pozostałe nagrody:

 

L/P

Imię i nazwisko

Adres

2.

Strzelecka Wiktoria

Odolanów

3.

Piwoński Filip

Ostrów Wlkp

4.

Kamiński Paweł

Ostrów Wlkp

5.

Kokot Bartosz

Ostrów Wlkp

6.

Rogala Natalia

Ostrów Wlkp

7.

Szczepaniak Marta

Wysocko Wielkie

8.

Zielińska Laura

Wysocko Małe

9.

Marchewka Żaneta

Ostrów Wlkp

10.

Urbaniak Barbara

Ostrów Wlkp

11.

Połczyński Kacper

Leziona 3

12.

Zmyślona Dobrosława

Mazury

13.

Rudnik Rafał

Chonik

14.

Naszczyniec Julia 

Ostrów Wlkp

15.

Juszczak Kinga 

Ostrów Wlkp

16.

Basia Sta....???

Radłów ul. Wojska Polskiego 10c

17.

Wawrzyniak Monika 

Ostrów Wlkp

18.

Ścigała Anna 

Czekanów

19.

Berek Krzysztof

Ostrów Wlkp

20.

Wietczyńska Agnieszka 

Ostrów Wlkp

21.

Kowalik Franciszek 

Ostrów Wlkp

22.

Zielińska Kasia 

Latowice

23.

Woźniak Hanna

Sobótka

24.

Hypka Eliza

Topola Osiedle

25.

Pietrzak Marcin

Nowe Skalmierzyce

26.

Kowalczyk Szymon

Ostrów Wlkp

27.

Garczarek Agnieszka 

Ostrów Wlkp

28.

Kuchnicki Jakub 

 Ociąż

29.

Olszanowska Małgorzata

Karski

30.

Lisik Jagoda 

Łąkociny

31.

Derdas Magdalena 

Sławin

32.

Bąbicka Patrycja

Ostrów Wlkp

33.

Machnik Natalia

Ostrów Wlkp

34.

Bargenda Marcelina 

Ostrów Wlkp

35.

Glabian Justyna 

Ostrów Wlkp

36.

Banach Fabian

Ostrów Wlkp

37.

Broda Max

Ostrów Wlkp

38.

Wojciekiewicz Julia

Ostrów Wlkp

39.

Szukalska Angelika

Parczew

40.

Banasiak Jacek

Ostrów Wlkp

41.

Kubacka Karolina 

Kurów

42.

Chojnacki Daniel

Gostyczyna

43.

Majchrzak Kamil

Chruszczyny

44.

Kalinowski Mateusz

Mazury

45.

Szwedek Aleksander

Ostrów Wlkp

46.

Bednarek Bogumiła

Ostrów Wlkp

47.

Gloser Paweł

Ostrów Wlkp

48.

Wróbel Barbara

Ostrów Wlkp

49.

Piotrowska Anna

Czekanów

50.

Pussak Dariusz

Ostrów Wlkp

51.

Duczmal Agata 

Daniszyn

52.

Mołodecki Jakub

Onęber

53.

Waligóra Filip

Raszków

54.

Krupka Sandra

Cegły

55.

Bednarczyk Marzena

Topola Mała

56.

Muszyński Krzysztof

Lewków

57.

Puchała Kacper

Parczew

58.

Zwielak Zuzanna

Ostrów Wlkp

59.

Jezierski Bartłomiej

Nowe Skalmierzyce

60.

Bocianowski Paweł

Sobótka

61.

Lizakowska Eliza 

Ostrów Wlkp

62.

Zaborowski Michał

Żakocice

63.

Hororymko Adrian

Moszczanka 103 

64.

Duczmańska Zuzanna

Ostrów Wlkp

65.

Rosik Piotr

Śmiłów

66.

Wachowaiak Aleksandra

Czekanów

67.

Stasiak Szymon

Masanów

68.

Ciukaj Mikołaj

Ostrów Wlkp

69.

Hełka Zuzanna

Borowiec

70.

Jernalczyk Mikołaj

Wtórek

71.

Kiełbik Teresa 

Kalisz

 

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies