Ostrovia traci pozycję lidera

W dzisiejszym meczu rozgrywanej awansem I kolejki rundy wiosennej piłkarze Ostrovii bezbramkowo zremisowali w Środzie Wielkopolskiej z tamtejszą Polonią. Ten wynik sprawił, że biało-czerwoni stracili fotel lidera.

W niedzielnym pojedynku w roli głównej wystąpił Dominik Sadowski. Golkiper Ostrovii bronił doskonale, chroniąc swój zespól przed utratą bramek. Najlepiej spisał się w II połowie, kiedy obronił nawet rzut karny!
Gospodarze kończyli dzisiejszy mecz w dziesiątkę, bowiem w 60 minucie z boiska wyleciał Marcin Siwek. Ostatnie pół godziny ostrowianie grali więc w przewadze. Zespół Marka Nowickiego chciał zdobyć trzy punkty, ale ta sztuka dzisiaj się nie powiodła.
Ostrovia więc zremisowała, tymczasem już w sobotę komplet punktów zdobyła Wda Świecie, która u siebie nie dała żadnych szans Górnikowi Konin. Tym samym to zespół Wdy jest liderem. W bezpośrednim starciu obu ekip mieliśmy remis 2:2. Wda jest wyżej, bowiem legitymuje się lepszym bilansem bramkowym - 33:10, przy 31:13 Ostrovii.