Miedź nie dała szans Ostrovii. Bezradni biało-czerwoni

Niepowodzeniem zakończyła się wyprawa piłkarzy ręcznych Ostrovii, którzy w sobotę zagrali w Legnicy. Tamtejsza Miedź nie dała żadnych szans biało-czerwonym. Gospodarze byli wyraźnie lepsi w każdym elemencie. Legnicki zespół wygrał efektownie 37:20. To najwyższe tegoroczne niepowodzenie drużyny trenera Witolda Rojka.

Do tej pory ostrowianie dobrze radzili sobie w meczach wyjazdowych. Biało-czerwoni byli groźnym rywalem dla wielu przeciwników, którzy plasują się wyżej w pierwszoligowej tabeli. Tym razem jednak legnicki zespół nie dał żadnych szans podopiecznym trenera Witolda Rojka.

Gospodarze dominowali od pierwszej minuty. Do przerwy Miedź nie miała żadnych problemów z powiększaniem swojej przewagi. Ostrowianie byli jedynie tłem dla rywala, który po 30 minutach wygrywał bardzo efektownie 20:8. Po przerwie gra była bardziej wyrównana, ale rywal kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie.

Miedź Legnica - KPR Ostrovia 37:20 (20:8)