Komplet punktów dla rywali

Piłkarze ręczni Ostrovii nie dali powodów do radości swoim kibicom. W sobotnim pojedynku o pierwszoligowe punkty biało-czerwoni okazali się gorsi od KSSPR-u Końskie. Podopieczni trenera Witolda Rojka walczyli ambitnie, jednak rywal był lepszy w kluczowych momentach. Goście zwyciężyli 30:25.

Ostrowianie słabo rozpoczęli ten sobotni pojedynek. W pierwszych fragmentach lepiej radzili sobie goście. W efekcie KSSPR prowadził 7:4 i 10:7. Wtedy trener Witold Rojek postanowił posłać do boju zawodników drugiego planu. No i rezerwowi spisali się bardzo dobrze. Biało-czerwoni odrabiali straty. Przegrywali 11:12 i 14:15. Emocji więc nie brakowało.

Po przerwie ostrowanie znów grali falami. Rozpoczęli słabo, żeby w kolejnych minutach urządzić sobie pogoń za rywalem. Drużyna Witolda Rojka pokazała charakter. Gospodarze walczyli z dużym zaangażowaniem i poświęceniem. Kibice, którzy zasiedli na trybunach hali przy Krotoszyńskiej nie mogli narzekać na brak emocji. W 56 minucie było już tylko 26:23 dla przeciwnika. Ostrowianie złapali kontakt z rywalem. Niestety, w kluczowych momentach bardziej doświadczeni przeciwnicy zanotowali udane akcje. To sprawiło, że komplet punktów pojechał do Końskich.

KPR Ostrovia - KSSPR Końskie 25:30 (15:17)