Play off nie dla Ostrovii

Niestety, koszykarki Ostrovii nie zagrają w tym sezonie w fazie play off. O braku awansu do najważniejszych meczów rozgrywek przesądziła niedzielna porażka we własnej hali. Biało-czerwone uległy bowiem MKK Siedlce. Zespół doświadczonego trenera Todora Mołłowa wygrywał w Ostrowie 72:52.

Marząc o play off biało-czerwone musiały wygrać ten niedzielny pojedynek. Od początku było wiadomo, że to bardzo ciężkie zadanie. Rywalem był bowiem wicelider tabeli.

W I połowie emocji nie brakowało. Ostrovia rozpoczęła dobrze, ale później przewagę przejęły rywalki. Biało-czerwone odrabiały wiec straty. Kibice oglądali ciekawe widowisko. Po 20 minutach siedlecki zespół prowadził 35:30.

O losach spotkania zadecydowała III kwarta. W niej na parkiecie dzieliły i rządziły koszykarki trenera Mołłowa. Ostrovia nie miała zbyt wiele do powiedzenia. W efekcie III kwartę zespół MKK wygrał 21:6. W ostatniej odsłonie gospodynie nie miały już możliwości do odrobienia strat.

TS Ostrovia - MKK Siedlce 52:72 (11:16, 19:19, 6:21, 16:16)