Szczypiorniści na minus. Przegrana w Grodkowie

Słaby występ zanotowali w sobotę piłkarze ręczni Ostrovii. W kolejnym pojedynku o pierwszoligowe punkty biało-czerwoni nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w starciu z Olimpem w Grodkowie. Beniaminek po raz kolejny był za mocny dla ostrowian. Olimp wygrał pewnie i zasłużenie 34:27. O losach pojedynku zadecydowała I połowa.

Ostrowianie zapowiadali w Grodkowie walkę. Niestety, na słowach się tylko skończyło. Sobotnie spotkanie zostało zdominowane przez gospodarzy. W obecnych rozgrywkach ,,siódemka” Olimpu wygrała po raz drugi z Ostrovią.

Od początku spotkanie rozgrywane było pod dyktando gospodarzy. Trener Witold Rojek próbował różnych ustawień swojego zespołu. Te manewry nie przynosiły jednak efektów. Na parkiecie dominowali gospodarze, którzy systematycznie powiększali prowadzenie. W wykonaniu Olimpu doskonała była I połowa. Do przerwy grodkowski zespół wygrywał 21:12. Po zmianie stron emocji już nie było.

Olimp Grodków - KPR Ostrovia 34:27 (21:12)