Ostrovia gromi kolejnego rywala

Bardzo udany występ zanotował w niedzielę zespół juniorów młodszych Ostrovii. Podopieczni trenera Rafała Stempniaka we własnej hali nie dali żadnych szans Liderowi Swarzędz. Biało-czerwoni rozgromili przeciwnika, wygrywając bardzo efektownie 42:13. To kolejny krok w stronę awansu do ćwierćfinału mistrzostw Polski.

Niedzielny pojedynek był bardzo jednostronnym widowiskiem. Dominacja gospodarzy nie podlegała żadnej dyskusji. Ostrowianie byli w każdym elemencie lepsi od swojego rywala. Lider pierwszą bramkę zdobył dopiero w ósmej minucie. Natomiast po 22 minutach gry było 14:1 dla gospodarzy.

Niedzielny pojedynek był więc dobrym treningiem dla ostrowskiej ,,siódemki”, która gra teraz w rundzie finałowej ligi wielkopolskiej juniorów młodszych. Ostrowianie dopisali do swojego dorobku kolejny cenny punkt. Teraz przed drużyną kolejne pojedynki, w których potrzebne są następne punkty. Celem zespołu jest bowiem awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski. Ostrowianie liczą na wywalczenie pierwszej pozycji w Wielkopolsce, co pozwoliłoby na organizację ćwierćfinału.