Za nami mistrzostwa w judo

Za nami mistrzostwa w judo

Mistrzostwa dzieci, młodzików oraz juniorów w judo odbyły się w Cielczy w gminie Jarocin. Łącznie w zmaganiach wzięło udział 350 zawodników z 18 klubów z całej Wielkopolski.  Jednym klubem, który reprezentował południową Wielkopolskę podczas tych zawodów był jarociński IPPON. Podopieczni Jacka Tomczaka wystartowali w tych zawodach w mocnym składzie.

W pierwszym dniu zawodów w sobotę 1 marca do rywalizacji stanęli najmłodsi. W niedzielę na macie zaprezentowali się juniorzy. Pełna lista zwycięzców oraz reprezentantów IPPONU prezentujmy poniżej.

Organizatorem mistrzostw był Okręgowy Związek Judo w Poznaniu, Urząd Miasta Poznania,  ULKS IPPON Jarocin  oraz Burmistrz Jarocina.

Mistrzostwa Wielkopolski JUDO Dzieci Starsze Chłopcy

2002-2003

1. 27 kg                                Darski Michał – AZS Poznań

2.  30 kg                               Biadaszkieiwcz Aleksander – IPPON Jarocin

3. 35 kg                                Skowyra Bartłomiej – Tliszków

35 kg – 3 miejsce Biegański Aleksnader – IPPON Jarocin

4. 40 kg –             Drygała Wojciech – Trójka Piła

5. 49 kg –             Śliwiński Maksymilian – Ryś Warszawa

49 kg – 3 miejsce Konarkowski Eryk – Ippon Jarocin

49 kg – 5 miejsce Staszak Nikodem – Ippon Jarocin

6. 52 kg –             Ratajczak Robert – Junior Lipno

7. 58 kg –             Wiśniewski Dawid – Gimnazjum Suchy Las

8. 61 kg –             Gaumer Szymon – Junior Lipno

9. +61 kg –          Gaumer Michał – Junior Lipno

 

Dzieci Starsze Dzieczyny

2002-2003

                1.  30 kg               Jarmuż Olga – Junior Lipno

                2.  36 kg               Walczak Monika – IPPON Kożuchów

                3.  39 kg               Markieicz Paula – Tuliszków

                4.  48 kg               Sternal Anna AZS WSPiA Poznań

                      48 kg -3 miejsce Kubacka Klaudyna IPPON Jarocin

                5.  54 kg               Lewnadowska Weronika – UKS Chodzież

                6.  +54 kg             Narocka Zofia – Olimpia Poznań

 

 Młodzicy  - chłopcy

1. 38 kg – Jaśko – białek Szymon UKS Trójka Piła

2. 42kg – Radziejewski Piotr Olimpia Poznan

3. 46kg – Pieczynski Hubert Górnik Konin

4. 50 kg – Rutkowski Kewin – Grónik Konin

5. 55Kg – Koczorowski Jakub – Gimnazjum Suchy Las

6. 60kg – Stodolski Adam – Leśnik Kaczory

7. 66 kg – Wojciechowski Artur – Junior Lipno

8. 73 kg – kubiak Kacper Akadenia Judo Poznań

 

Młodziczki – dziewczyny

                1. 36 kg – Kajewska Angelika – IPPON Kożuchów

2. 40 kg – Wacyra Małgorzata – IPPON Kożuchów

3. 44 kg – Wojciechowska Aleksandra – Tuliszków

4. 48 kg – Foterek Liwia – IPPON Kożuchów

5. 52 kg - Kluza Oliwia AZS WSPiA Poznań

6. +70 kg – Kaszyńska Iga Gwardia Piła

               

 

Junior Młodszy

1. 50kg –  Podemski Benjamin – Trójka Piła

2. 55 kg – Szymnaowski Jakub – Trójka Piła

3. 60 kg – Stodolski Adam - Leśnik Kaczory

4. 66 kg – Wyroślak Gracjan – Trójka Piła

5. 73 kg – Jóźwiak Paweł – Pobiedziska

6. 81 kg – Drzewiecki Tomasz- Trójka Piła

7. +90 kg – Stachowski Arkadiusz -Olimpia Poznań

 

Juniorki Młodsze

1. 48 kg – Machnicka Vanessa – Akademina Judo Poznań

2. 52kg – Łosoś Roksana – Trójka Piła

3. 57kg – Wróblewska Eliza – Akademina Judo Poznań

4. 63 kg – Grasza Joanna – JUDO POHL Przemęt

5. 70 kg – Gawron Oliwia – Akademia Judo Poznań

6. +70kg – Maruszczak Klara – Gimnazjum Suchy Las

 

Juniorki

1. 48 kg –                            Machnicka Vanessa – Akademina Judo Poznań

2. 52kg –                             Łosoś Roksana – Trójka Piła

3. 57kg –                             Wróblewska Eliza – Akademina Judo Poznań

4.  57 kg -         3 miesjce   Anita Jezeirska _ IPPON Jarocin AZS WSPiA

Poznań

5. 63 kg –                            Zuzanna Dworzysnka _ IPPON Jarocin AZS WSPiA Poznań

6. 70 kg –                            Gawron Oliwia – Akademia Judo Poznań

7. +78 kg –                          Kłaga Paula – TDK Trzcianka

 

Juniorzy

1.            55 kg –                 Wawrzkiewicz Marek Trójka Piła

2.            60 kg –                 Jasłowski Igor Trojka piła

3.            66 kg –                 Gracjan Wyroślak – Trojka Piła

66 kg -   2 miejsce -Pflegel Jakub _ IPPON Jarocin -  AZS WSPiA Poznań

       4.   73 kg –                   Stodolski Tomasz – Leśnik Kaczory

       5.   81 kg –                   Drzewiecki Tomasz _ trójka Piła

       6.  100  kg–                        Frąckowiak Piotr IPPON

Jarocin  AZS WSPiA Poznań

     7. + 100 kg                 Hetmańczyk Patryk IPPON Jarocin  AZS WSPiA

Poznań

 

Dzieci Festyn

 

2004 – 2005

 

23 kg – Kowlaski Kacper Lipno –

26 kg Kubiak Roksana _ Cielcza IPPON Jarocin

27 kg –stednal Milena _ Victoria Poznań

30 Kg  - Krawecki Antoni – Victoria Poznań

32 kg  Gębicki Jarosław – Olimpia Poznań

34 kg Mieloch Piotr – Olimpia Poznań   

2 - Łysiak Mateusz Cielcza Ippon Jarocin

35 –Rybyński Mateusz – Lipno

 3- Bachórz Igor – Ippon Jarocin

41- Poprawska Natalia – Tuliszkow

2- Tondaś Szymon – Ippon Jarocin

48 Gigki Jakub  - Ippon Jarocin

50  Antoniewicz Jan – Tuliszków

+50 Olizar Filip – Lipno

 

Dzieci 2006-2007

22 kg – Flis Łukasz Cielcza Ippon Jarocin

23 kg – Szudra Markus Przemęt

25 kg – Pryczek Jakub _ IPPON Jarocin

26 kg Mazurek Arkadiusz  - Kcynia

28 kg –Gęstwa Igor Ippon Jarocin

32 kg – Andrzejczak Mateusz Ippon Jarocin

+32 kg Przybylski Marcel - Przemęt

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies