Ostrovia i Jarota na minus

Drugoligowi piłkarze klubów z naszego regionu nie mają dobrych humorów po kolejnych meczach w grupie zachodniej. W sobotę Ostrovia poległa w Głogowie. Tymczasem w niedzielę kolejne niepowodzenie zanotował zespół Jaroty Hotel. U siebie podopieczni Jędrzeja Kędziory przegrali z Zagłębiem Sosnowiec.

Ostrovia grała na gorącym terenie lider. Faworytem byli piłkarze Chrobrego. Podopieczni Marka Nowickiego walczyli ambitnie, ale to głogowska drużyna zgarnęła całą pulę. W 22 minucie na 1:0 trafił Daniel Ciechański. Natomiast w 56 minucie wynik meczu na 2:0 dla lidera ustalił Łukasz Szczepaniak.

W niedzielę o punkty walczyli piłkarze Jaroty Hotel. W Jarocinie podopieczni trenera Jędrzeja Kędziory zmierzyli się z Zagłębiem Sosnowiec. Niestety, zespół JKS-u znów opuszczał boisko, jako przegrany. W 26 minucie sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką. Jedenastkę na bramkę zamienił Krzysztof Kaliciak. W II połowie gospodarze dążyli do wyrównania. JKS miał swoje okazje, ale ze zdeobycia bramki cieszyli się goście. W ostatniej minucie wynik meczu na 2:0 dla Zagłębia ustalił Łukasz Grube.