Ostrovia kontra ostrowianie w czerwcu

Reklama

W czwartek, 19 czerwca działacze żużlowej Ostrovii planowali organizację kolejnego Memoriału Rifa Saitgariejewa. Szefowie ostrowskiego klubu postanowili dokonać jednak pewnych zmian. Memoriał odbędzie się we wrześniu, tymczasem teraz czeka nas mecz Ostrovia kontra ostrowianie.
 

- W żadnym wypadku nie wycofujemy się z organizacji Memoriału - mówi Andrzej Mizera, menedżer Ostrovii. - Z różnych względów postanowiliśmy jednak zmienić termin rozegrania tej imprezy. Rifa Saitgariejew był znakomitym zawodnikiem i zasługuje, żeby jego memoriał był dużą imprezą w mocnej obsadzie. Dlatego te zawody rozegramy we wrześniu. Teraz za to postanowiliśmy przygotować inny ciekawy mecz dla kibiców. Myślę, że spotkanie obecnej Ostrovii z drużyną, w której pojadą zawodnicy z Ostrowa, bądź związani z różny sposób z naszym miastem także będzie świetnym widowiskiem.

Kto więc znajdzie się w zespole, który będzie rywalem Ostrovii? W tym wypadku nie sposób nie wytypować zawodników do udziału w tym meczu. 19 czerwca pojadą więc bracia Mateusz i Michał Szczepaniakowie, Tomasz Jędrzejak, czy Łukasz Sówka. Być może w tym spotkaniu wystąpi też Fredrik Lindgren, uczestnik tegorocznej rywalizacji Grand Prix. To zawodnik, który coraz mocniej związany jest z Ostrowem poprzez osoby swoich mechaników, byłych zawodników, braci Przemysława i Piotra Tajchertów.

- Moim dużym żużlowym marzeniem jest stworzenie w Ostrowie drużyny, w której będą startować właśnie ostrowianie i zawodnicy, którzy mocno są związani z naszym miastem. Kto wie, może już w przyszłym sezonie, po naszym tegorocznym awansie uda się zbudować taki zespół. Zresztą wiem, że o takiej drużynie marzy wielu kibiców żużla w naszym mieście - kończy szef klubu Mirosław Wodniczak.
 

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies