Czwartoligowcy zakończyli sezon

W sobotę do końca dobiegły tegoroczne rozgrywki w grupie południowej IV ligi. Na zakończenie w Ostrzeszowie rozegrano mecz derbowy. Tamtejsza Victoria zremisowała z gołuchowskim LKS-em 1:1. Goście do wyrównania doprowadzili w ostatniej minucie sobotiwego spotkania. Najlepszym czwartoligowcem został zespół Victorii Września.

W sobotnim pojedynku emocji nie brakowało. Optyczną przewagę posiadali gospodarze, ale przez długi czas podopieczni Sebastiana Gawrona mieli problemy ze skutecznością. Pierwszy gol padł dopiero w 65 minucie. Wtedy w roli głównej wystąpił Patryk Cierniewski, który znalazł sposób na pokonanie Marcina Żółtka. Po utracie bramki gołuchowianie szukali dla siebie szansy na wyrównanie. To nastąpiło dopiero w ostatniej minucie. Wtedy ostrzeszowscy kibice przeżyli rozczarowanie. Bramkę na 1:1 zdobył Dominik Marcinkowski.

Z dorobkiem 35 punktów Victoria zakończyła tegoroczne rozgrywki na dwunastej pozycji. LKS zdobył 34 punkty i zajął 13 pozycję. Najlepszym czwartoligowcem została za to Victoria Września. Ta drużyna zdobyła 73 punkty, wyprzedzając o sześć Dąbroczankę Pępowo.