Jarota wygrywa z Chrobrym

Kamil Stefaniak już strzela bramki dla Jaroty Hotel. W sobotę zdobył jednego z trzech goli w zwycięskim sparingu z pierwszoligowym Chrobrym Głogów. 24-letni napastnik wiąże duże nadzieje z powrotem do swojego macierzystego klubu. - Cieszę się, że znów tu jestem - mówi Kamil Stefaniak.

Dla podopiecznych Macieja Dolaty sobotni sparing z Chrobrym był efektem zimowego transferu do tego klubu Karola Danielaka. Dla JKS-u to był drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym.

Spotkanie zakończyło się wygraną Jaroty 3:0. W drugiej minucie wynik otworzył Kamil Stefaniak. Na kolejne bramki musieliśmy poczekać do II połowy. W 64 minucie do siatki rywala trafił Jakub Adamkiewicz. Wynik na 3:0 ustalił Hubert Antkowiak, który zdobył bramkę kwadrans przed zakończeniem.

W sobotę w jarocińskim zespole zagrało dwóch testowanych zawodników. Między słupkami bramki pojawił się Adam Makuchowski z poznańskiego Lecha. W środkowej linii zagrał za to Maciej Stronka, który do tej pory występował w GKS-ie Dopiewo.