Skuteczna gra w sparingach

W sobotnie przedpołudnie piłkarze ostrowskiej Centry rozgrywali kolejny mecz kontrolny. Tym razem podopieczni Marka Wojtasiaka podejmowali czwartoligowca LKS Gołuchów. Gospodarze byli wyraźnie lepsi wygrali 3:0. W środę Centrę czeka kolejny mecz na własnym boisku, tym razem z Jutrzenką Wartą.

W sobotę warunki atmosferyczne nie sprzyjały grze. Spotkanie mimo, że rozpoczęło się o godzinie 10, to i tak rozgrywane było w niemal 30-stopniowym upale. Wygrali gospodarze. Do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Michała Kucharskiego, który zdobył gola w 20 minucie. Po zmianie stron do siatki rywala trafiali jeszcze: testowany Patryk Cierniewski i Piotr Skrzypczak.