Ostrovia wygrywa i jest liderem

W znakomitym stylu nowy sezon na boiskach III ligi rozpoczął zespół Ostrovii. W sobotnie popołudnie biało-czerwoni nie dali żadnych szans Włocłavii Włocławek. Podopieczni Piotra Konstanciaka byli wyraźnie lepsi w każdym elemencie. Ostrovia wygrała efektownie 4:0. - Na taki początek ligi liczyliśmy - mówi zdobywca dwóch goli Tomasz Kempiński.

Wynik 4:0 to najniższy wymiar kary dla zespołu z Włocławka. W sobotnim spotkaniu dominacja Ostrovii nie podlegała bowiem dyskusji. Od pierwszej minuty widoczna była różnica między zespołami. W efekcie gospodarze dominowali i wygrali efektownie.

Prowadzenie Ostrovia uzyskała w 14 minucie. Wtedy kibice zobaczyli świetną dwójkową akcję Tomasza Kempińskiego i Michała Giecza. Piłkę do siatki skierował ,,Kempes”, który w I połowie dał się bardzo mocno we znaki defensywie Włocłavii. W 42 minucie podwyższył na 2:0. Tym razem wykończył doskonałą akcję, którą rozpoczął Damian Michalski. Jeszcze przed przerwą Tomasz Kempiński mógł zdobyć kolejnego gola. Tym razem jednak niewiele się pomylił.

W II połowie gospodarze posiadali kontrolę nad wydarzeniami na boisku. W ostatnich fragmentach biało-czerwoni zdobyli jeszcze dwie bramki. W 86 minucie z dystansu celnie uderzył Błażej Cyfert. W 89 minucie na 4:0 wynik ustalił Damian Michalski.