Jarocińskie koszmary piłkarskie

W koszmarny sposób nowy sezon rozpoczął zespół Jaroty Hotel. W niedzielne popołudnie w Jarocinie doszło do derbowego starcia. Rywalem gospodarzy była ostrowska Centra. Zespół Marka Wojtasiaka wypadł dużo lepiej. Ostrowianie, jak najbardziej zasłużenie wygrali 2:0. Po trzech czerwonych kartkach, gospodarze kończyli mecz w ósemkę.

Dla piłkarzy Jaroty Hotel poprzedni sezon był koszmarem. Zakończył się degradacją. Kibice JKS-u liczyli, że w rozgrywkach trzecioligowych będzie zupełnie inaczej. Niestety, inauguracja wypadła fatalnie. Koszmar powrócił. Dwie stracone bramki, przegrany mecz i trzy czerwone kartki. W gorszy sposób walki w lidze nie można rozpocząć.

W sobotę dwa trafienia dla Centry zaliczył Tomasz Adamiak. Kapitan Centry był bezlitosny przy rzutach karnych. Pierwsze trafienie zanotował w 19 minucie. Drugie w 49 minucie. Wtedy też swój udział w spotkaniu zakończył Maciej Stronka, który faulował Michała Kucharskiego. Zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. W 63 minucie za ostry faul z boiska wyleciał Krystian Benuszak. Natomiast w 90 minucie jego los podzielił Michał Grobelny.