Piękny gol Golińskiego, Jarota jednak przegrywa

Niestety, piłkarze Jaroty Hotel doznali kolejnej porażki w tegorocznych rozgrywkach. W niedzielne popołudnie podopieczni Macieja Dolaty nie sprostali Sparcie Brodnica. Na własnym boisku JKS przegrał 2:3. Na osłodę jarocińskim kibicom pozostała kapitalna bramka Michała Golińskiego, który do siatki rywali trafił w 41 minucie.

Gospodarze wiedzieli, że ten niedzielny pojedynek wcale nie będzie łatwą przeprawą. Sparta mimo, że jest beniaminek, to prezentuje się bardzo solidnie. W Brodnicy dokonano wielu zmian i w debiucie Sparta chce sporo namieszać w III lidze.

Pierwszą bramkę dnia zdobyli goście. W 33 minucie wynik otworzył Krzysztof Kretkowski. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali. W 41 minucie autorem gola był Michał Goliński, który zanotował kapitalne uderzenie.

Kolejne bramki padały po przerwie. W 66 minucie JKS objął prowadzenie po strzale Huberta Antkowiaka. Niestety, później gole zdobywali jedynie rywale. Bohaterem został Mateusz Pyrlewski. Jego trafiania w 69 i 76 minucie dały gościom wygraną 3:2.