Wielki Test Języka Angielskiego

Wielki Test Języka Angielskiego

W niedzielę, 14 września 2014 roku ostrowianie sprawdzili swoją znajomość tego języka angielskiego  w ramach Wielkiego Testu Języka Angielskiego. Organizatorem testu była Szkoła Języków Obcych OMNIBUS. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Jarosław Urbaniak.
 

Wielki Test Języka Angielskiego w Ostrowie Wielkopolskim był zorganizowany  po raz pierwszy, w Polsce po raz trzeci.
Test podzielony był na trzy grupy wiekowe dzieci do lat 12, młodzież do lat 17 i dorośli. W sumie w zabawie wzięło udział około stu osób. Wyniki poznamy już niebawem.

- Celem imprezy jest sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców naszego miasta, promocja nauki języka angielskiego oraz promocja miasta - będziemy mieli szansę pochwalić się całej Polsce na jakim poziomie znamy język angielski. Każdemu z uczestników zostanie przedstawiony wynik testu. Do publicznej wiadomości zostanie także podany wynik ogólny, jaki osiągnęło nasze miasto  - mówi Aneta Skowrońska ze Szkoły Języków Obcych "Omnibus".

- Dziś chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że znajomość języków obcych jest bardzo ważna, jeśli nie niezbędna w funkcjonowaniu na rynku pracy. Podstawowym językiem obcym  - uczonym i używanym - jest oczywiście język angielski. Cieszę się, że ostrowianie będą mieli szansę, aby sprawdzić swoje możliwości. Zachęcam do udziału w Wielkim Teście Języka Angielskiego - mówi Prezydent Jarosław Urbaniak.

foto i tekst Anna Kłopocka

Komentarze

Serwis WLKP24.info do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Stosujemy je, aby zapewnić Państwu jak największą wygodę korzystania z funkcjonalności naszego portalu.

Jeżeli zgadzają się Państwo na korzystanie z cookies przez nasz portal, prosimy o kliknięcie przycisku "Akceptuję". Jeśli nie akceptują Państwo takiego działania, należy zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.

Akceptuję

Przeczytaj naszą politykę cookies